Переїзд під ключ

Що ми уявляємо, коли чуємо VIP-переїзди

Відразу спадає на думку - це я абсолютно нічого не роблю, тільки встав і перейшов на нове місце! Щоб це вистава стала дійсністю, Вам необхідно всього лише зважитися на квартирний переїзд і звернутися до нас за допомогою. Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином:

Запланована підготовка до ВІП переїзду і її основні моменти

Ви робите один дзвінок нам з побажанням скористатися послугами оцінювача, експерта в цій сфері діяльності. Професіонал відразу ж виїжджає на місце переїзду, де Ви озвучуєте йому всі поставлені завдання. Менеджер дасть потрібну консультацію по виниклих питань, оцінить обсяг всіх робіт з перевезення майна та розрахує точну вартість квартирного переїзду. Ви вкажете точні терміни на виконання і свої особисті побажання. Далі - вся справа наших рук!

Спеціально пристосований до VIP-переїзду автомобіль привозить рулони клейончатій обгортки, блоковий гофрокартон, заготовки для виготовлення Пакувальні коробок, будівельний скотч. Цей підручний матеріал збереже весь вантаж від випадкових ушкоджень при його транспортуванні.

Спочатку слід відключити всі енергоспоживаючих побутових пристроїв, перекрити крани газо- і водопостачання, щоб уникнути непотрібних проблем.

Після спустошення шаф, тумбочок і іншої квартирної обстановки від її «начинки», вступають в роботу вантажники для розбирання меблів на комплектуючі частини. Кожна підлягає обгортання пакувальним матеріалом і маркування, щоб надалі уникнути путанину при відновленні в первозданний вигляд. Весь багаж акуратно вантажиться в автомобіль для вантажоперевезення і доставляється за вказаною адресою.

Другий основний етап, він же і заключний.

По прибуттю вантажники зі знанням справи переміщують весь багаж на нове місце перебування і звільняють його від обгорткового матеріалу. Монтується всі меблі та інші установки і розподіляється по квартирі згідно Ваших рекомендацій.

Далі - вже на порозі квартири обслуговуючий персонал, який прибирає все непотрібне і сміттєві відходи, наводить лоск у всій квартирі, провітрює кімнати, і Ви вже можете спокійно вселятися у свої апартаменти.

Розрахунок за переїзд під ключ може здійснюватися як за передоплатою, так і фактом надання послуги ВІП переїзд. Спосіб оплати теж на Ваш вибір - грошовими купюрами або за безготівковим розрахунком.

офісний переїзд Київ вантажники Київ квартирний переїзд Київ

Ваш квартирний переїзд благополучно закінчено!

Зв'язатися з нами можна зателефонувавши за багатоканальним телефоном або скориставшись Інтернетом. Заявка на ВІП переїзд буде оброблена нашими фахівцями в лічені хвилини і з Вами зв'яжуться всього лише для підтвердження свого замовлення. Вартість ВІП переїзду змусить Вас червоніти. Вона виявиться більш доступною, ніж Ви собі уявляли.

Великий штат кваліфікованих співробітників прискорить довгоочікуваний переїзд. На заявку відразу виїжджають вантажники в укомплектованому складі з кількох людей. Кожен з них сумлінно виконує свою задачу. Вони позбавлять Вас від турбот і допоможуть здійснити квартирний переїзд Київ і область без будь-яких ускладнень.

Вам не доведеться «сидіти на валізах» в очікуванні машини. Наявність в нашому автопарку великої кількості різних видів транспорту не змусить Вас витрачати свій час даремно.

Запорукою успіху нашої компанії є витриманість рішень, цілеспрямованість ефективних дій і вдячна праця за правильно зроблений замовником вибір.

Якщо Ви прагнете красиво жити, тоді VIP переїзд - це перша сходинка на шляху до досягнення мети!

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0