статьи по мувинговым услугам

Швидке сортування статей за категоріями

Тут Ви можете швидко знайти потрібний Вам матеріал на тему "Транспортна логістика та мувінгові послуги", а також підібрати корисні статті на тему вантажоперевезень і послуг вантажників.

Раціональне розміщення вантажів при автомобільної вантажоперевезенні

Під час вантажоперевезень важливий кожен момент: складання маршруту, якісне координування ситуації, правильний вибір транспорту. Але не менш важливо й те, як саме буде розташовуватися вантаж.

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але для цього варто знайти компанію, яка зможе довести свою компетентність. Виявляється, це зробити не так вже й просто

Простий при вантажоперевезеннях

Напевно кожен одержувач вантажу і перевізник стикалися з поширеною проблемою вантажоперевезення, яка полягає в простоюванні транспортного засобу. Особливо сумно, коли товар приходить вчасно, але автомобіль під час розвантаження продукції простоює по кілька годин на складі

Як правильно підготуватися до переїзду ?!

Для кожної сім'ї новосілля - довгоочікуване свято, а щоб він не був зіпсований зайвими клопотами, пов'язаними з процесом переїзду і подальшим облаштуванням, радимо взяти до уваги деякі рекомендації, що дозволяють максимально раціонально організовувати працю який переїжджає.

Грузоперевозка на фурах

Перевезення габаритного (стандартного) вантажу, такого як меблі, техніка (побутова та комп'ютерна), оздоблювальні, промислові, будівельні матеріали, продукти харчування, здійснюється автомобілями різних моделей, вантажопідйомність яких 1,2-20 т. Габаритні і важкі вантажі доставляються фурами

Зміна місця проживання або рішення переїхати в інше місто

Нерідко перед людьми, які довго живуть в одній квартирі чи в одному місті постає питання, а чи не поміняти їм місце проживання. У цій статті можна знайти вирішення проблеми, пов'язане з переїздом. А саме про те, як поміняти вашу квартиру, на квартиру в іншому місті.

Вантажоперевезення збірних вантажів

Відділ по збірних перевезень нашої транспортної компанії "Перевезення Київ" пропонує послугу з професійної організації транспортування збірних вантажів абсолютно по будь-яких маршрутах.