такелажные работы

Послуги вантажників і такелажні роботи для Вашого переїзду!

Досвід у сфері послуг вантажоперевезення показує, що самостійно організований переїзд -офісні, квартирний, дачний, в кінцевому підсумку є неефективним. Втрата часу, зайві витрати матеріальних засобів, пошкодження вантажу - це доказ відсутності належної підготовки. Щоб уникнути такого роду незручностей при переїзді, зверніться за допомогою до професійної мувінгової компанії.

Наявність великої кількості машин в нашому автопарку дозволяє виконати все швидко і з мінімальним ризиком для вантажу. Найбільшим попитом користується послуга «такелажні роботи», тому як ця модель сама практична при переїзді. Ми раді запропонувати клієнтам цілий пакет послуг при будь-якому вигляді вантажоперевезення в Києві і області. При цьому ціни залишаються демократичними, а якість роботи як при комунізмі, - все чітко і в строк!

Наша компанія « Перевозки по Києву » з багаторічною історією на ринку вантажоперевезень організує процес від навантажувальних робіт , і складного такелажу оперативно і якісно. Ми спеціалізуємося на перевезенні меблів, обладнання, побутової техніки, антикваріату, дорогої апаратури, особистих речей. Послуги надаються всім видам комерційних структур, державним установам, а також фізичним особам в індивідуальному порядку. Сервісне обслуговування в кожному конкретному випадку є на високому належному рівні.

Команда вантажників прибуде точно за адресою в будь-який годинник і незалежно від пори року. Їх злагоджені дії при виконанні поставлених завдань - це практичні навички при упаковці, укладанні і переміщенні вантажів. Ви можете бути абсолютно спокійні за збереження своїх найбільш тендітних або найважчих предметів. Компанія «Вантажоперевезення Київ» гарантує цілісність Вашого майна при будь-якої складності вантажоперевезення в Києві.

З якихось особистих міркувань потенційний замовник перш, ніж скористатися послугами вантажників, відтворює перед очима картину - на підпитку і грубі мужики будуть хаотично тягати речі і, не дай Бог, ще щось розіб'ють. Ці стереотипи дуже далекі від істини. Наші вантажники - це адекватні люди, більшість з них має вищу спеціальну освіту, вони добре заробляють і ведуть пристойний спосіб життя.

Нерозумним рішенням буде скористатися допомогою своїх рідних або близьких. Вони ризикують отримати травми і завдати шкоди здоров'ю через незнання правил техніки безпеки і відсутності елементарних навичок при переїзді. Також, намагаючись заощадити на вантажоперевезення, Ви не застраховані на випадок виникнення непередбачених ситуацій.

перевезення меблів Київ збірка розбирання меблів послуги вантажників Київ

Сама трактування «професійні вантажники, вантажники-такелажники» деяких змушує замислитись, - а де такої спеціальності навчають? Ясна річ, що спеціальних шкіл і технікумів з підготовки вантажників не існує. Вантажоперевезення в Києві та області в наш час користуються великим попитом у населення. Це добре оплачувана послуга привертає в свій штат людей інших менш затребуваних професій. Але перш, ніж приступити до виконання поставлених завдань, всі проходять детальний інструктаж, а досвід накопичується безпосередньо в процесі роботи. Тому, поняття вантажоперевезення і послуги вантажників в Києві між собою нерозривні.

Послуги вантажників охоплюють широкий спектр різнопланових робіт

- навантаження / розвантаження в транспортний засіб;

- такелажні роботи будь-якої складності- Демонтаж / збирання меблів та обладнання;

- Упаковка / розпакування окремих елементів;

- Закріплення вантажу при перевезенні;

- Переміщення в міжкімнатні просторі великогабаритного майна;

- Правильна розстановка на новому місці;

- Прибирання сміття по завершенню роботи.

Кадрові вантажники нашої компанії допоможуть Вам спокійно зітхнути при згадуванні слова переїзд!

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0