Грузчики Киев

Сучасний вантажник

Всі компанії, які беруть участь в вантажоперевезенні, прагнуть мати в своїх штатах висококваліфікованих фахівців. Вантажники не є винятком.

Сьогодні професію вантажника не можна розглядати тільки як просту фізичну роботу. Сучасний вантажник давно не є прототипом працівника з далеких радянських фільмів - Напівп'яна, недбало одягнена особина. Адже на відміну від тих часів, вимоги до вантажнику підвищилися у рази. Це не тільки фізична сила і витривалість, але і володіння певними знаннями, навичками та досвідом. Адже в ході навантажувальних робіт співробітник повинен вміти правильно призвести монтаж і демонтаж різної складності меблів , грамотно її упакувати, акуратно перенести всі предмети в транспортний засіб, надійно закріпити їх у кузові, а по прибуттю до вказаного пункту зібрати і розставити все на місця. До того ж, сучасному вантажнику потрібно вміти професійно застосовувати спеціальні обладнання та інструменти.

перевезення меблів Київ зборка розбирання меблів послуги вантажників Київ

Профессиональная перевозка наливных грузов

Деякі транспортні компанії при влаштуванні людини на посаду вантажника звертають увагу на його освіту. Як правило, перевага віддається технічно грамотним претендентам, які зможуть розібратися зі схемами, конструкціями, особливостями тих чи інших приладів. Значення має і манера спілкування, привабливий зовнішній вигляд. Які-небудь шкідливі звички і вживання нецензурних слів не вітаються. Сьогодні клієнти воліють мати справу з ввічливими і комунікабельними співробітниками. Адже вони за послугу платять свої гроші, і тому хочуть відповідного звернення.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0