Складання-розбирання меблів

Монтаж і демонтаж меблів, збірка розбирання меблів

При будь-якому переїзді, від дачного до промислового переїзду , часто необхідно проводити розбирання меблів або промислового обладнання для подальшого його транспортування в місце майбутньої дислокації. Ці заходи часто просто необхідні і без них просто не обійтися.

Предмети можуть бути дуже масивними і при цьому просто не підйомними, або ж габаритними що сильно заважає для їх транспортування.

Збірка-розбирання меблів і різного устаткування потрібна, в першу чергу, і для минимизирования ушкоджень предметів при переїзді і для зменшення трудовитрат. Адже розібрана меблі демонтується досвідченими фахівцями і потім надійно пакується, при необхідності, що знижує ризик пошкодження предметів практично до нуля і сильно скорочує час на виконання робіт.

У нашій мувінгової компанії «вантажоперевезення Київ» працюють тільки досвідчені збирачі-разборщікі меблів. Дуже часто замовляється послуга по збірці корпусних меблів, обладнання, спальних кімнат, прихожих, кухонь і багато всього іншого, що вимагає грамотних фахівців і з великим стажем роботи в сфері мувінгових послуг. Практично завжди при замовленні складальників меблів необхідно і її і принести і винести, що вимагає вміння і в вантажно-розвантажувальних роботах.

офісний переїзд Київ послуги вантажників Київ квартирний переїзд Київ

Київ це сучасний мегаполіс, в якому ділове життя «кипить» і у людей просто немає часу на самостійні роботи по монтажних роботах. По-перше, тут необхідні і знання, і практика в цій сфері діяльності, так що, чи не краще ці всі турботи покласти на наші плечі і зайнятися своїм дозвіллям і сім'єю, на яку при нинішніх важких умовах і так немає часу.

При замовленні наших фахівців ви можете скористатися послугами по збірці-розбиранні:

- Кухонної меблів

- Приходжу і шаф купе

- М'якою, офісної і модульної меблів

- Стелаж

- Промислового і торгового устаткування

- Стінок

- Спальних кімнат

При дзвінку до наших менеджерів ви отримаєте грамотну консультацію і можливість замовити необхідну кількість складальників на потрібне для вас час.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0