Правильне розміщення вантажів при вантажоперевезенні

Рациональное размещение грузов при автомобильной грузоперевозке

Під час вантажоперевезень важливий кожен момент: складання маршруту, якісне координування ситуації, правильний вибір транспорту. Але не менш важливо й те, як саме буде розташовуватися вантаж Вся справа в тому, що у будь-якого транспортного засобу є свої особливості і якийсь ліміт товарів, які можна туди помістити. Однак при грамотному розміщенні вантажу в кузові автомобіля, або ж в вибільних контейнері, можна захопити в дорогу кілька «зайвих» кубометрів, а значить, зробити поїздку більш рентабельною. Іноді для того, щоб це зробити, досить просто змінити схему розташування предметів, і прибрати зайві речі. Поговоримо, які ще хитрощі допоможуть розмістити вантажі найбільш раціонально.

вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево вивіз будівельного сміття Київ

1. Перш за все, потрібно ретельно спланувати маршрут, яким прямуватиме вантажний автомобіль. Необхідно зробити його таким, щоб погрузка більш масивних і важких речей була першою, а після них розміщувалися більш легкі і менш габаритні предмети. Їх можна буде навіть покласти на речі міцні і важкі - ні тим, ні іншим від цього не буде шкоди. Якщо ж не враховувати даного чинника, доведеться складати в машину все без розбору, і при цьому навряд чи можна говорити про економію місця.

2. Дуже важливо, щоб основна вага рівномірно розподілився по всій площі кузова, а не концентрувався спереду, заподіюючи величезні незручності через порушення керованості рульових коліс, або ззаду, провокуючи розкачку кузова під час руху.

Правильне розміщення вантажів

3. Буває, що кузов заповнений не повністю, проте в ньому знаходяться досить цінні речі: побутова техніка, наприклад, або меблі. У такому випадку не варто нехтувати правилами безпеки: фіксування коробок спеціальними кріпильними ременями - обов'язково. Рулони і труби не будуть перекочуватися по всьому вільному простору, якщо попередньо підкласти під них куточки і розпірки.

4. Не будьте скептиками по відношенню до порад водія: деякі особливості машини відомі тільки йому одному. І ще одне дуже важливе правило: не можна завантажувати кузов так, що потім вантаж витягнути ще складніше, ніж завантажити - так бути не повинно. Зупинятися на кожній точці маршруту і проводити час в тривалих пошуках товарів, які слід було доставити - недоцільно. Насправді правильна погрузка - справжнє мистецтво, навчившись якому, можна зробити свою роботу легше і приємніше!

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0