мувінгова компанія

Транспортна компанія «Перевезення Київ» з радістю організує для Вас всі види вантажоперевезень і вантажних робіт!

Основний вид нашої діяльності це перевезення по Києву, області та по території всієї України. Сюди входять такі наші основні види діяльності як:

- Послуги вантажників (такелаж, монтажно-демонтажні роботи, упаковка ваших речей і звичайно ж носіння важких предметів)

- Організація переїздів будь-якої складності (офісний, квартирний, дачний і, звичайно ж, наш улюблений переїзд під ключ (ВІП переїзд)).

- Вантажоперевезення по Києву і області (вантажне таксі).

- Перевезення по всій території України (тут тарифікація прораховується вже за іншими алгоритмами, і ви платите в одну сторону, але тут завжди враховуються такі аспекти як вага, габарити, відстань і, звичайно ж, терміновість перевезення). Тому фіксованої ціни немає як у вантажному таксі (вантажоперевезення по Києву і області).

офисный переезд Киев грузовое такси Киев Грузчики Киев

Основні наші клієнти це люди бізнесу, і їм просто немає часу на зайві турботи по організації переїздів або вантажоперевезень. Адже мувінгові компанії подібні до нашої, беруть практично всю турботу на себе, від клієнта потрібно лише адреса, куди під'їхати вантажному автомобілю, або вантажникам, і адресат вивантаження його вантажу, а всі інші турботи нашої компанії «Перевезення Київ» лягають на наші плечі.

Є й інші клієнти як пенсіонери та інші слабозащіщенние верстви населення. Для таких людей у нас є цілий комплекс знижок, і ми з радістю допомагаємо їм в організації всіх видів перевезень і вантажно-розвантажувальних робіт.

Ну і, звичайно всі інші (крім депутатів і міністрів) які давно зрозуміли, що користування послугами таких мувінгових компаній як наша, позбавить їх від нервів, турбот і зайвих витрат. Повірте нашому досвіду, що послуги своїх друзів, родичів і знайомих обійдеться вам, в більшості випадків, і дорожче, і напряжно!.

При дзвінку до наших менеджерів ви отримаєте повну і потрібну для Вас інформацію, а якщо ви плануєте організувати складний переїзд, такелажні роботи, або VIP переїзд, то до вас виїде наш оцінювач в призначений час і все детально розповість і порадить, зробить приблизну вартість послуги. А найголовніше, виклик фахівця оцінювача виконується абсолютно безкоштовно !! Ніхто Вас не дорікне потім, якщо Ви навіть замовте послуги в іншої транспортної компанії.

Ми гарантуємо Вам найвищий рівень обслуговування та високу якість сервісу за не великі кошти. Адже за нашими плечима багаторічний досвід роботи, і за цей час встигли сформувати дуже хороший колектив, за який несемо відповідальність.

Будемо раді, що скористаєтеся нашими послугами і Ви не пошкодуєте!

 

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш многоканальный телефон:

Київстар (096) 888-444-0