вантажоперевезення фурами по Україне

Перевозки на фурах

Перевезення габаритного (стандартного) вантажу, такого як меблі, техніка (побутова та комп'ютерна), оздоблювальні, промислові, будматеріали, продукти харчування, здійснюється автомобілями різних моделей, вантажопідйомність яких 1,2-20 т. Габаритні і важкі вантажі доставляються фурами.

Фурою називається багатотонний автомобіль, що складається з тягача різних марок і причепа. Тягачем може бути будь-яка потужна машина, яка розвиває велику швидкість. Причіп повинен бути об'ємним і містким. Чим більше його місткість, тим потужніше тягач.

вантажоперевезення по Україні вантажне таксі Київ полуги спецтехніки Київ

Однією фурою можна транспортувати вантаж вагою 20 т. Це промислові вантажі, техніка, пальне, будматеріали, які перевозять на відстань близько 3000 км, здійснюючи міжміські перевезення. швидкопсувні продукти доставляються рефрижераторами. Щоб механізувати навантажувальні роботи використовують крани-маніпулятори, застосування яких дозволяє прискорити процес доставки і знизити кількість автомобілів, що перевозять вантаж, оскільки час простою зводиться до мінімуму. Крани-маніпулятори можуть переміщувати контейнери, довгоміри, поодинокі вантажі, піддони і інше.

Компанія перевізник(вантажоперевезення по Києву) відповідає за своєчасну доставку і збереження вантажу. Замовляючи фуру, можна скористатися послугою організації «від дверей до дверей».

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

Популярні мувінгові послуги

у нас часто замовляють такі послуги як:

послуги вантажників

Надаємо послуги вантажників будь-якої складності, а також такелажні роботи..

Вантажоперевезення збірних вантажів

Організація всіх видів переїздів та вантажоперевезень по Україні і Європі

Вантажоперевезення Україна Європа

Міжнародні вантажоперевезення, попутні перевезення в Україні, СНД і Європі