Вантажники Київ

Послуги вантажників у Києві та області

Найменування робіт 1 час/грн Мінімальне замовлення Всього грн.
Вантажно-розвантажувальні роботи (до 50 кг.) 140,00 2 год 280,00
Вантажно-розвантажувальні роботи (більше 50 кг.) 160,00 2 год 320,00
Збірка-розбирання меблів 140,00 2 год 280,00
Поповерховка --- --- від 10 грн / 1 поверх (1 вантажник)

Вимоги, що пред'являються до вантажників в сучасних транспортних компаніях

Успіх тієї чи іншої мувінгової компанії залежить не тільки від виробничих потужностей або грамотно вибудуваної фінансової системи, а й від ставлення керівництва до свого персоналу. Це стосується всіх сфер виробничої та іншої діяльності. До зовнішньої привабливості компанії в даний час ставляться з усією серйозністю і з підвищеними вимогами. Не оминуло це і таку всім знайому професію як вантажник.

Вимоги в солідних транспортних і мувингових компаніях до своїх вантажникам підвищені.Це можна помітити ще при прийомі їх на роботу.

Тут не викликає подиву, що від кандидатів вимагають підтвердження технічної освіти. Це тільки людині, не пов'язаній з даною виробничою діяльністю, може здатися дивним. А адже це не просто примха роботодавців або кадровиків, і навіть не прагнення наздогнати за модою чи наслідування конкурентам. Це викликано необхідністю, так як підходи до роботи постійно змінюються, конкуренція на ринку зростає і, щоб закріпити і розвинути свій успіх потрібно чітко дотримуватися відповідних вимог. Це відноситься і до вантажників. Як до їх відношенню до роботи, так і до зовнішнього вигляду. Адже складність поставлених перед ними завдань і обсяг виконуваних робіт постійно зростає. Крім того, їм доводиться спілкуватися з найрізноманітнішим колом людей.

Сьогодні недостатньо бездумного перетягування речей з місця на місце або просте участь вантажника в вантажно-розвантажувальних процесах. Сучасний вантажник повинен вміти розібрати і зібрати предмети меблів і різноманітні конструкції. Адже без цього не обійтися при офісних, квартирних, дачних, переїздів під ключ і промислових переїздів.

Тут і будуть потрібні хоч які-небудь елементарні технічні знання, навички та досвід. Не володіючи ними, навряд чи вийде розібрати і назад зібрати навіть комп'ютерний стіл.

переезення меблів київ збірка розбирання меблів такелажні работи Київ

Послуги вантажників

Зовнішній вигляд, акуратність, відсутність шкідливих звичок, прояв ввічливості і відповідальне ставлення вантажників до роботи в сучасних транспортних компаніях стало обов'язковим атрибутом. Замовник очікує саме цих якостей. Такі вимоги логічні й мають своє обгрунтування. Адже замовник своїми грошима оплачує потрібні йому послуги, і тому хоче отримати їх у повному обсязі. У нього повинна бути впевненість, що до нього і до його речам поставляться з належним увагою і ставленням, що всі перевезені предмети будуть доставлені в цілості до встановленого часу.

Сучасні транспортні компанії не допускають у своїй роботі появи співробітників «під шафе» або знайомих тільки з «великим і могутнім». На зміну їм прийшов новий тип вантажника, навчений ввічливому поводженню, приємним зовнішнім виглядом, акуратний і уважний, що знає свої обов'язки, і готовий швидко і якісно виконати свою роботу.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0