переїзд квартири

Поради при переїзді квартири або офісу.

Якщо до вас нагрянув квартирний переїзд - це завжди справа дуже копітка і відповідальна. Адже якщо ви вже вирішили міняти своє гніздечко, якщо воно вам не дуже підходить, або його координати розташовуються на мапі далеко від вашої роботи, то ви можете його поміняти, але хотілося б забрати з собою, на нове місце все нажите працею. Тут є речі, які просто потрібні по господарству, пам'ятні або просто дорогі речі, з якими б не хотілося розлучатися. У багатьох з нас є такий музичний инструмен, як піано. Як ми його тільки не називаємо. Для деяких з нас це розважальний центр, на якому ми граємо своїм друзям і знайомим. А для декого це жахливий інструмент, який псував наше дитинство наприклад 3 рази на тиждень з 16-00 до 18-30, не давав побігати з друзями після школи.

Так це чи не так, але все-одно цей інструмент доріг серцю. І тим більше хочеться щоб ваше чадо теж почало ходити в музичну школу (ви ходили а він чим гірше). Безумовно для перевезення такого громіздкого музичного інструмента вам буде потрібно замовити машину, в яку легко поміститься піаніно. Величезну машину замовляти не варто, а просто можна замовити газель - туди ваш дорогоцінний піаніно поміститься аж бігом!

офисный переезд Киев квартирный переезд Киев услуги грузчиков Киев

Найскладніше в транспортуванні піаніно - це зберегти його функціональну цілісність, тобто щоб після перевезення на ньому можна було б ще чого-небудь зіграти. Те, як піаніно буде грати після переїзду, залежить від того, як ви його вивезете з квартири. Так уже склалося що тим, хто живе в квартирі не так просто вивезти піаніно на вулицю, тому що потрібно подолати безліч дверних прорізів, незліченна кількість сходинок, загалом завдання стоїть дуже сложная.Поетому якщо хочете зберегти своє піаніно для нащадків, краще скористатися послугами професійних вантажників , які саме і спеціалізуються на вивозі піаніно. Послуги вантажників стоятимуть приблизно 300 грн., це не так вже й дорого, порівняно з ремонтом піаніно. Ну а там вже майстри впораються з усім самі.Стоіт помітити, що перед вивезенням піаніно можете підготувати його до перевезення. Запаковувати його не варто, так як його не запаковувати, а такий громіздкий предмет легко можна пошкодити і ніяка упаковка не допоможе, тільки даремно час втратите. Ще що слід вам зробити - це розібрати по можливості піаніно, тобто зняти всі знімні панелі. По-перше, ви вбережете їх від подряпин під час транспортування, а по-друге, полегшите роботу вантажників і, тим самим, знизите ймовірність плачевного результату перевезення.

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0