дачний переїзд в Киеві

Дачний переїзд по Києву, області та Україні!

Ось і збулася заповітна мрія - нова дача побудована і стала дійсністю. Залишилося вирішити останню проблему - здійснити дачний переїзд в області. І ось тут постає питання - спробувати виконати його самостійно або все ж звернутися до професійно займаються цим людям? З одного боку, якщо залучити до процесу родичів і друзів, вийде непогана економія. Однак зламана похапцем меблі, черепки від битого посуду і квіткових горщиків можуть звести нанівець всю цю економію.

дачний переїзд по Україні

 

Уникнути всієї супутньої переїзду нервування допоможе звернення до спеціалізуються на цьому питанні компаніям, несучим до того ж повну відповідальність за цілісність ввіреного для перевезення майна.

Кількість компаній, що займаються мовного, досить велике. При замовленні таких послуг необхідно заздалегідь узгодити найбільш важливі моменти з відповідальним співробітником фірми, і тільки після цього довірити їм здійснення переїзду.

Транспортна компанія у Києві , яка надає послуги в цій сфері, повинна відповідати певним вимогам. Для збереження різного виду речей - предметів меблів або антикваріату, одягу або книг - повинна бути відповідна упаковка. Автомобіль, який використовується для переїзду, повинен відповідати вантажопідйомністю та обсягом кількістю перевезеного майна, а так само мати пропуск для пересування у певних районах (наприклад, по вул Грушевського в Києві або Володимирської), якщо там знаходиться нова квартира з якої необхідно перевезти деякі речі на дачу. Крім того, всі перевезені речі повинні бути записані в спеціальну відомість. Перед тим, як опечатати завантажену машину, цю відомість підписують замовник переїзду і виконавець.

перевезення меблів Київ збірка розбирання меблів послуги вантажників Київ

По прибуттю на місце вивантаження пломба з кузова автомобіля знімається тільки в присутності власника майна, що перевозиться. Решта після перевезення сміття і упаковку вивозяться силами компанії-перевізника вантажного таксі Київ.

Щоб не затьмарити собі радість від переїзду тасканням коробок і громіздких меблів, краще вдатися до послуг професіоналів. Співробітники мувінгової компанії не тільки дбайливо перевезуть дорогі для серця господаря речі, а й розставлять їх у новій квартирі або дачі згідно його побажанням.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0