...                                       ...                      ... Вантажоперевезення по Україні, вантажне таксі, попутні вантажоперевезення
 • Вантажоперевезення по Україні і Європі мувінгова компанія
  Компанія "Перевезення Київ"
  Image 1
  Перевезення
  Україна
  Image 2
  Перевезення
  Київ
  Image 3
  Перевезення
  в Європу
  Image 4
  Попутні
  вантажоперевезення
 • Image 1
  Квартирний переїзд
  Офісний переїзд
  Дачний переїзд
  VIP переїзд
 • Допомога в організації попутних та збірнихвантажів
  по Україні та Європі
  Image 1

Автомобілі для вантажоперевезень

послуги спецтехніки тут

Найбільш популярні транспортні засоби.
Автомобілі Описання
Тент, полуприцеп Призначений для вантажоперевезення більшості вантажів. Вантажно-розвантажувальні роботи можуть проводитися з усіх боків (збоку, зверху, ззаду). Вантажна навантаження 20-24 тонн. Повний оббьем становить 60-96 метрів куб. Місткість 22-33 європалет
вантажоперевезення фурами
Рефрижератор

Вантажоперевезення рефрижираторамиберуть на себе найширший ринок вантажних перевезень. РЕФами можна перевозити не тільки заморозку, охолодку, фрукти, овочі і т.д., але і все, що загрузиться з заду

Читати далі >>>

перевозки рефом
Довгомір Призначений для вантажоперевезення різноманітних, багатотонажних і габаритних вантажів (металопрокат, промислове обладнання, верстати і т. д.) не потребують закритого об'єму. Вантажна навантаження 20-25 тонн.
длинномер
Вантажоперевезення скотовозом Призначені для перевезення великого та малого рогатої худоби, свиней та інших великих тварин .
перевезення скота
Вантажоперевезення до 10 тонн Призначені для вантажних перевезень 10т. вантажу більшого обсягу (> 36 м.куб.) - квартир від 3-х кімнат, малих офісів, Замовлення на дані автомобілі потрібно здійснювати завчасно, мінімум за день вантажного перевезення. Машини з гідро значно спрощують вантажно-розвантажувальні роботи.
вантажоперевезення 10 тонн
вантажоперевезення до 5 тонн Хочемо запропонувати цей автомобіль при необхідності перевезення вантажів до 5 тонн і при цьому, не переплачуючи грошей, адже ви везете вантаж вагою близько 5 тонн майже за ціною 3-х тонника. Вартість мінімального замовлення на перевезення 5 тонн або габаритних речей до 30 м. куб. становить 440 грн. (3 години роботи з подачею).
вантажоперевезення 5 тонн
Вантажоперевезення до 5 тонн з гідробортом Призначені для вантажних перевезень вантажу 5т. більшого обсягу (36 м.куб.) - квартир від 4-х кімнат, офісів. Замовлення на дані автомобілі потрібно здійснювати завчасно, мінімум за день вантажного перевезення. Машини з гідробортом значно спрощують вантажно-розвантажувальні роботи
гидроборт
Автомобілі до 3,5 тонн Користується великим попитом у вантажному таксі по Києву і області. На ці автомобілі порівняно не висока ціна і вони возять вантаж до 3,5 тонн. Призначені для перевезення найрізноманітніших вантажів до 3,5 тонн і об'ємом до 18 метрів куб. (Доставка будівельних матеріалів, продуктів харчування, оргтехніки, меблів та інших різних вантажів.
вантажоперевезення до 3,5 тонн
Газель удовжена Найпопулярніші вантажні автомобілі в нашому автопарку це тентована подовжена газель. Ця газель має багато переваг перед іншими автомобілями, а саме: вона з легкістю може транспортувати вантажі до 2-х тонн, її довжина 4,2 м. що добре підходить для більшості габаритних вантажів.
грузоперевозки газель удлиненная
Вантажоперевезення ГАЗель Призначені для внутрішньоміських і міжміських вантажоперевезень найрізноманітніших вантажів до 2 тонн загального призначення (будівельні матеріали, меблів, промислові та продовольчі товари різної техніки та інших вантажів) На сьогоднішній день є найдоступнішим і популярним видом вантажного перевезення на ринку автовантажоперевезень. В наявності є автомобілі від 8 і до 12 метрів куб
вантажоперевезення газель
Мікроавтобуси для вантажоперевезення Призначені для вантажоперевезень малого об'єму і ваги (продуктів, меблів, обладнання, оргтехніки та товарів народного споживання) Вантажна навантаження: 1-3,5 тонн. Оббьем: 4-17 метрів куб ..
вантажоперевезення микроавтобусом

Чи не переїздіть без нас!

 

Ринок автоперевезень розширюється з кожним днем, а кількість додаткових послуг значно збільшується. Час диктує свої правила, і ми намагаємося бути на належному рівні і гідно займати свою нішу в галузі вантажних перевезень.

Ми виконуємо вантажоперевезення по Україні і Європі в будь-якому регіональному напрямку досить довгий період часу. Напрацьований досвід дає нам право заявити про те, що всі Ваші речі незалежно від їх габаритів і крихкості будуть доставлені в строк до місця призначення в цілісності й схоронності. Доставка здійснюється за допомогою власного автотранспорту.

Для перевезення великогабаритного устаткування передбачені тенти, цільнометалеві, рефрижератори з гідравлічними бортами і вантажопідйомністю до 50 т з корисним об'ємом понад 100 куб м. Кожне авто оснащене GPS-обладнанням для визначення маршруту пересування Вашого вантажу. Знати, де курсує Ваш багаж в цю хвилину, - це досить зручно. Компактні й універсальні фургони забезпечать максимальний комфорт для вантажу, що доставляється. Стандартні моделі містких кузовів типу Vito, Sprinter і Vario демонструють відмінну витривалість в будь-якій сфері застосування, від промисловості і торгівлі до перевезення антикварних меблів і дорогої апаратури.

Нам багато чого по плечу і вся робота виконується своїми силами. Вантажі підлягають обов'язковому страхуванню, тим самим знижуючи фінансовий ризик можливого завданого збитку в ході вантажоперевезення по Україні та Європі. Отримуючи абсолютну гарантію, Ви опинитеся у виграші при будь-якому результаті. Досить рідко, але трапляється всяке в дорозі, і не потрібно це випускати з виду. А гарантії ніколи не бувають зайвими.

Вантажоперевезення по Києву та Україні виконуються в озвучені замовником терміни завдяки злагодженій роботі грамотних менеджерів, які оперативно підберуть найоптимальніший маршрут пересування і доставлять вантаж одержувачу чітко у вказаний час. Неординарні здібності і різнобічні знання наших співробітників дуже доречні при вирішенні нестандартних ситуацій і специфічних завдань у галузі вантажних перевезень по Україні.

У нас працюють відповідальні вантажники, які при необхідності зі знанням справи упакують, перенесуть і занурять Ваші речі в автомобіль. Можете бути абсолютно спокійні і впевнені в тому, що при транспортуванні жодна коробка не буде розкрита, пошкоджена або втрачена. Наша компанія забезпечить максимальний рівень акуратності і обережності в процесі транспортування.

Гнучкий графік роботи дозволяє здійснювати забір і доставку вантажу в будь-який зручний час. Ми з розумінням ставимося до бажань наших замовників. Подача транспорту проводиться завжди вчасно за попередньою домовленістю. Процес оформлення замовлення досить простий. Варто лише перейти в поле «оформити замовлення» і вказати свої дані, а далі справа за нами.

Ціни на наші послуги вантажоперевезення по Україні і Європі нітрохи не завищені, незважаючи на високу якість обслуговування. Вони звичайно трохи вище, ніж у новоутворених компаній, але останні не можуть гарантувати належну ступінь безпеки, про яку ми згадували раніше. Не варто забувати про це, віддаючи перевагу менш важливим ціновими показниками або кількісному ряду залучених клієнтів. Навіщо піддавати ризику вантаж і витрачати час на пошуки гідної фірми-перевізника, якщо можна звернутися до професіоналів!?

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете зв'язатися з нами за телефоном і отримати потрібну Вам інформацію в повному обсязі. Співробітники компанії з радістю проконсультують і допоможуть прийняти правильне рішення.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних .

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон: Київстар (096) 888-444-0

Найпопулярніші послуги нашої мувінгової компанії

Ми організуем Вам переїзд будь-якої складності і в будь-яке місце України та Європи

Корисна інформація

Тут розміщені останні новини:

Вантажоперевезення збірних вантажів

Відділ по збірних перевезень нашої транспортної компанії "Перевезення Київ" пропонує послугу з професійної організації транспортування збірних вантажів абсолютно по будь-яких маршрутах.

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але для цього варто знайти компанію, яка зможе довести свою компетентність.

Види спецтехніки для перевезення

Автомобільні перевезення вантажів здійснюються різним видом транспорту. Його вибір залежить від типу і розмірів вантажу, особливостей перевезення