Складські візки для вантажників

Візки для вантажників

Для переміщення важких предметів іноді можна обійтися власною фізичною силою або залучити «кінські» сили. Однак, незамінні помічники для транспортування вантажу різних габаритів, властивостей і ваги на необхідну відстань і висоту - складські візки. Цей недорогий вид техніки простий в управлінні і обслуговуванні. Використання візків позбавляє від важкої фізичної праці і оптимізує вантажно-розвантажувальні процеси.

Види візків

Візок двоколісний. Ця проста конструкція незамінна для перевезення малогабаритних предметів вагою не більше 300 кг. Використовується в магазинах, на складах з невеликим вантажообігом і на ринках. Є модифікації для перевезення вантажів із специфічною конфігурацією (бочки, газові балони) і для переміщення по сходах.

Платформна візок. Бувають різновиди: класичні, з відкидною платформою, з різнорівневими платформами (для використання в медичних закладах, в закладах громадського харчування). Максимальна вага вантажу - до 700 кг.

Моделі відрізняються особливостями конструкції: платформа суцільна, або у вигляді решітки; покриття проти ковзання вантажу; борта з металевої сітки або рамкового типу. Візки з платформою служать для перевезення штучних вантажів великих габаритів, а бортові - для перевезення великих партій дрібних предметів. Практичність застосування зумовила їх використання в супермаркетах, на складах, в торгових центрах.

перевезення меблів Київ збірка розбирання меблів послуги вантажників Київ

Візок гідравлічний. Найбільш поширений тип, оснащений вилами різної ширини і довжини. Вантаж переміщається на піддонах. Гідравліка забезпечує плавність ходу при підйомі і спуску. Вантажопідйомність - до 3 тонн. Додаткові функції - лічильник відстані, прискорення процесів підйому-спуску вантажу, вбудовані ваги. Завдяки компактності і маневреності їх застосовують в обмеженому просторі рефрижераторів, у вузьких проходах складських приміщень, в ліфтових пристроях. Вони незамінні на об'єктах з великими обсягами навантаження-розвантаження: в аеровокзалах, на складських оптових базах, в гіпермаркетах.

Самохідні візки. Вони транспортують вантаж переважно на палетах. Моделі оснащені пультом управління і місцем для оператора - підніжкою або кабіною. Самохідні пристрою значно прискорюють роботу на об'єктах з великим вантажообігом і значними відстанями перевезень, наприклад, в морських портах.

Критерії вибору

При виборі складської візки важливо оцінити умови експлуатації: вид вантажу, обсяг, параметри одиничного об'єкта перевезення, розміри проходів, висоту стелажів. Якщо простір обмежений, зі звивистими проходами, то треба вибирати малогабаритну техніку з колесами, оснащеними поворотним механізмом. При цьому буде забезпечена найкраща маневреність. Для вантажів великої маси колеса повинні бути більшого діаметра. Колісна база повинна бути якісною, тому що відчуває найбільше навантаження.

Правильна оцінка дозволить зробити грамотний вибір на користь візки, яка з максимальним ефектом впорається з поставленим завданням.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0