Перевезення побутової техніки

Перевезення негабаритних вантажів за доступними цінами

У статті вказані роз'яснення та особливості транспортування негабаритних вантажів. Пояснюється необхідність і переваги залучення грамотних і досвідчених фахівців транспортних фірм, для здійснення перевезення негабаритів.

Сутність спеціалізованої послуги

Транспортна послуга з перевезення негабаритних вантажів на увазі переміщення в призначений пункт призначення об'єктів, які мають нестандартні типорозміри, зміщений центр ваги або володіють великою вагою. Вирішувати таку складну задачу транспортної логістики повинні фахівці, що мають профільну підготовку, відповідний досвід і навички, а головне, що володіють спеціальною технікою.

Приклади негабаритних вантажів

До переліку нестандартних об'єктів, призначених для транспортування, наприклад, відносять:

Устаткування і спеціальна техніка промислового призначення.

Громіздкі, важкі металеві та залізобетонні конструкції.

Дорожньо-будівельна, сільськогосподарська техніка.

Літальні апарати, судна морського і річкового призначення.

До негабаритним об'єктів і конструкцій прийнято відносити вантажі, у яких висота, довжина і ширина, перевищують 4, 16 і 2,55 метра відповідно.

послуги спецтехніки Київ вантажне таксі Київ дешево вивіз будівельного сміття Київ

Планування маршруту перевезення, вибір транспортних засобів

Грамотні співробітники транспортних компаній, на підготовчому етапі перевезення негабаритних вантажів, здійснюють планування оптимального та безпечного шляху їх транспортування. Обраний, фахівцями транспортної логістики, варіант маршруту перевезення забезпечує виконання вимог нормативних документів, і безпечну технологію транспортування негабаритних, важких об'єктів.

Залежно від характеру вантажу і сезону, під час якого планується його переміщення, можуть бути обрані різні транспортні засоби, наприклад:

Водний транспорт, в період дії навігації.

Залізничні платформи.

Автотранспорт: довгомірні вантажні машини, тягачі.

Правила і регламент перевезення негабаритів

Правила и регламент перевозки негабаритов

При перевезенні негабаритів, фахівці транспортної компанії повинні забезпечити і упевнитися, у виконанні наступних правил їх транспортування:

Вантаж не повинен водієві заважати керувати транспортним засобом.

Надійне кріплення вантажу, що перевозиться має виключити його псування, зміщення, перекидання.

Вантажне автотранспортний засіб повинен бути оснащений проблисковим маячком, мати не менше двох дзеркал для заднього огляду водієм, упори, спеціальні знаки «великогабаритний вантаж», світловідбивачі, під час перевезення негабаритів в темний час доби і т.д.

На перевезення вантажу повинні бути оформлені спеціальні, разові або на термін до трьох місяців, документи.

При необхідності, в рамках нормативних вимог і регламенту, маршрут транспортування негабариту узгоджується в автоінспекції, з виділенням від поліції машини супроводу.

Таким чином, до явних переваг залучення вантажовідправником, професійних співробітників транспортних компаній, для перевезення негабаритних об'єктів, відноситься:

Грамотний аналіз нестандартного об'єкта транспортування, його характеристик.

Вибір найбільш ефективного транспортного засобу.

Планування оптимального шляху доставки вантажу.

Експертна та інженерна підтримка, допомога в надійному закріпленні нестандартних об'єктів, при навантажувальних і розвантажувальних роботах.

Делегування повноважень з оформлення необхідних документів на вантаж, організацію його супроводу і відстеження, фахівцям транспортної логістики.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0