Перевезення побутової техніки

Переїзд побутової техніки по Києву

Побут сучасної людини неможливо уявити без різної побутової техніки:

• холодильник дозволяє довше зберігати продукти харчування;

• на газовій або електричній плиті готуються різні страви;

• за допомогою пилососа підтримується чистота в квартирі;

• комп'ютерна техніка потрібна для роботи і навчання, а також використовується для розваг;

• аудіо- та відеотехніка розважає нас.

Все це технічне велика кількість в разі квартирних переїздів потрібно акуратно перевезти в нове житло, не пошкодивши і не поламавши.

перевезення меблів Київ збірка розбирання меблів послуги вантажників Київ

Практичні поради з перевезення побутової техніки

Будь-яку побутову техніку рекомендується транспортувати в "рідній" заводській упаковці. Але рідко хто її зберігає тривалий час, оскільки місця коробки займають багато. Через що при переїздах доводиться шукати підходящу за розміром упаковку. Якщо знайти картонну коробку потрібних розмірів не вдається, техніку потрібно обернути в кілька шарів пухирчастої плівкою.

Більшість побутових приладів рекомендується транспортувати строго вертикально. Ця вимога справедливо для холодильників, пральних машин, масляних радіаторів. Особливої уваги потребують телевізори, комп'ютерні монітори.

Як перевозити холодильник

Вже зазначалося, що під час перевезення він повинен бути розміщений в кузові грузотаксі вертикально. При транспортуванні на боці може призвести до пошкодження трубок з холодоагентом, компресора.

Щоб корпус холодильника не отримав пошкоджень при транспортуванні, потрібно подбати про пакувальних матеріалах. За відсутності заводської упаковки знадобляться листи гофрованого картону, пінопласту, бульбашкова плівка, які можна поєднувати для більшої надійності.

У фургоні грузотаксі холодильник необхідно надійно зафіксувати міцними ременями, щоб він під час поїздки не переміщався по кузову, не перекинувся при різких маневрах автомобіля.

Після перевезення не варто поспішати з включенням холодильника в електричну мережу. Рекомендується дати йому "відстоятися" протягом декількох годин.

Як перевозити пральну машину

Це пристрій вимагає попередньої підготовки до транспортування в кузові вантажівки на велику відстань. Після відключення від усіх комунікацій потрібно злити залишки води з пральки. Розкривши люк і клапани, її залишають для просушування. Барабан потрібно закріпити за допомогою транспортних болтів. Якщо вони загубилися, знімається верхня кришка з пристрою для отримання доступу до барабану. Вільний простір між ним і стінками заповнюється шматками пінопласту.

Щоб корпус не подряпався і пом'явся в процесі транспортування, пральну машину обмотують міцною плівкою. У кузові машини агрегат розташовують вертикально.

В процесі установки в новій квартирі потрібно не забути зняти транспортні болти, якими був зафіксований барабан пральної машини.

Як перевезти телевізор

Сучасні телевізори з ЖК екраном досить крихкі. Тому для перевезення їх слід звернути в бульбашкову плівку, потім помістити в підходящу картонну коробку. Чим огромнее виявляється діагональ телевізора, тим більше обережного поводження він вимагає.

Усередині кузова коробку з телевізором слід розміщувати екраном до борту. Якщо екран виявиться орієнтованим у напрямку руху, при різкому старті або гальмуванні він перекинеться. А це загрожує пошкодженням ЖК матриці, вартість заміни якої може коштувати як покупка нового пристрою.

Як перевозити комп'ютерну техніку

перевозити комп'ютерну техніку

Системний блок комп'ютера, монітор, ноутбук і планшет бажано транспортувати в заводських коробках. Ноутбуки та планшети також зручно перевозити в спеціальних сумках. Перед упаковкою необхідно від'єднати всю периферію (клавіатуру, миша, аудиоколонки, принтер), а також електричний і мережевий кабелі.

Як перевозити дрібну побутову техніку

Фен, електричний чайник, блендер та інші дрібниці дозволяється складати в один ящик, попередньо загорнувши їх в пакувальний матеріал. На коробці бажано вказати, що в ній міститься, щоб на новому місці довго не шукати, наприклад, чайник.

Під час навантаження в кузові грузотаксі спершу розміщують велику побутову техніку, надійно її зафіксувавши, а також меблі. Вже потім йде черга коробок з більш дрібними пристроями та іншим домашнім скарбом.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0