Офісний переїзд швидко

Професійний офісний переїзд


Кожна фірма час від часу переїжджає в новий офіс - і це нормально. Однак такий переїзд - це завжди стрес для компанії. Тому що, в першу чергу, доводиться відриватися від прямої роботи, яка найчастіше нікуди не дівається. А це означає, що працювати доводиться, по суті, "на два фронти" - виконуючи свої прямі обов'язки і попутно допомагаючи в міру сил з переїздом. Тому цілком зрозуміло, що офісний переїзд не входить в число улюблених заходів більшості співробітників.

Для власника компанії переїзд теж не являє собою нічого хорошого. Тому що потрібно дуже багато уваги приділяти тому, як проходить цей процес - на шкоду іншим важливим моментам, пов'язаним, знову ж таки, з роботою. Тому що потрібно придумувати, кого з працівників можна відірвати від прямих справ, щоб зайняти його такими справами, як збірка або розбирання меблів, упаковка і перенесення речей - і це все, знову ж таки, бажано "без відриву від виробництва".

Підсумок найчастіше один: справи компанії в момент переїзду майже не робляться, люди стають нервові, тому що обсяг роботи, пов'язаної з переїздом, на практиці завжди виявляється більше, ніж здавалося спочатку. Ну а після того, як перевезення речей все-таки відбулася, вони найчастіше звалюються на новому місці як попало за браком часу на те, щоб їх нормально розкласти. Результат очевидний: переїзд ще довго "відгукується" тим, що знайти будь-яку річ - це купа зайвого часу, а робота, як і раніше простоює.

вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево вивіз будівельного сміття Київ

Як же можна переїхати без усього цього?

Виявляється, дуже навіть можна, якщо замовити таку послугу, як професійний переїзд.

Довіривши роботу професіоналам, ви і самі здивуєтеся тому, наскільки швидко і якісно вони її зроблять.

Грамотні майстри за найкоротші терміни розберуть всю ту меблі, яка цього вимагає. Вони ж і зберуть її на новому місці.

Умілі вантажники швидко все упакують так, щоб жодна річ в процесі переїзду не постраждала. І практично моментально віднесуть все і занурять в машину, яка також буде доставлена тієї ж самої фірмою, що дуже зручно.

За будь-які втрати і пошкодження майна по дорозі фірма-перевізник несе матеріальну відповідальність, що дуже вигідно для замовника.

Нарешті, і після прибуття співробітники фірми-перевізника обов'язково допоможуть вам все розпакувати і розставити. Підсумок - ви зможете працювати в той же день, коли був переїзд. І це - найочевидніший і глобальний плюс подібної послуги.

Більш детальну інформацію на тему «Офісний переїзд Київ» Ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаним номером багатоканальної телефонної лінії. Фахівці озвучать Вам повний перелік наших послуг.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0