Класифікація вантажних автомобілів

Щоб успішно перевезти вантаж з точки «А» в точку «Б», використовуються різні вантажні автомобілі. В даний час в парках професійних транспортно-логістичних компаній є найрізноманітніші типи автомобілів, кожен з яких володіє певними особливостями, перевагами і відповідною специфікацією.

Самоскид - це дуже популярний вид вантажного транспортного засобу, за допомогою якого можна успішно здійснювати доставку керамзиту, піску, гравію та інших сипучих і навалочних вантажів. Самоскид цінний тим, що з його допомогою можна розвантажити кілька тонн вантажу за кілька хвилин, причому без допомоги вантажників.

вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево вивіз будівельного сміття Київ

Рефрижератор - це автомобіль-холодильник, який використовується для здійснення доставки швидкопсувних і заморожених вантажів: м'яса, риби, молочних продуктів, фруктів і овочів, напівфабрикатів і так далі. Крім рефрижераторів також використовуються спеціальні автомобілі з ізотермічної будкою, проте вони здатні доставляти швидкопсувні вантажі на невеликі відстані.

Контейнеровоз - велике, длинномерное транспортний засіб, здатний здійснювати перевезення контейнерів. На контейнеровозе можна розмістити один або кілька контейнерів. Треба відзначити, що саме контейнерні перевезення є одними з найпопулярніших в світі.

Автоцистерна - транспорт, який призначається для здійснення доставки вантажу, що знаходиться в рідкому стані. Вода, скраплений газ, дизельне паливо і бензин, молоко та інші вантажі транспортуються саме за допомогою автомобілів-цистерн.

Автовоз - транспорт для перевезення автомобілів різного типу. Деякі автовози здатні перевозити по кілька легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Безумовно, були перераховані лише кілька типів транспортних засобів, які використовуються в даний час для здійснення доставки різних видів вантажу, хоча насправді їх набагато більше. Кожен замовник вантажоперевезення повинен розуміти, що важливо звернутися до професіоналів, які без праці підберуть потрібний автомобіль, нададуть допомогу в оформленні необхідних документів і нададуть супутні послуги для забезпечення швидкої та якісної доставки вантажу. Благо на сьогоднішній день в країні є спеціалізовані, професійні транспортно-логістичні компанії, здатні все це надати.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0