Оренда вантажних автомобілів

Так зване вантажне таксі прекрасно виконує свої функції, якщо транспорт потрібно нерегулярно, час від часу. Сюди зазвичай входять одноразові закупівлі якихось об'ємних товарів, доставка витратних матеріалів для робіт, що здійснюються в короткий термін.

Якщо де потрібно послуга вантажоперевезень на регулярній основі, то в цьому випадку вигідний аутсорсинг транспортного обслуговування: не кожна фірма може виділити значну суму грошей на придбання власного транспорту, забезпечення додаткової одиниці в штаті.

вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево вивіз будівельного сміття Київ

Крім того, власний транспортний відділ, навіть складається з одного авто, вимагає місця для розміщення, витрат на пально-мастильні матеріали та запчастини, а також сплату податків, зарплату водієві та інші витрати. При певному рівні розвитку бізнесу таке навантаження просто нерентабельна, тому оренда вантажних автомобілів на регулярній основі виявляється набагато більш вигідною.

Компанія Перевезення-Київ надає всім малим і середнім торговим і виробничим підприємствам чудову можливість налагодити відповідальну доставку товарів зі складів в торгову точку, розвезення товарів по мережі магазинів, доставку покупок додому, і багато інших послуг.

Оренда автомобілів вантажних в Києві - це послуга, яка в солідній мірою економить кошти замовників, особливо якщо врахувати вартість стоянки в столиці. Вам не доведеться турбуватися про те, куди поставити свою вантажну машину, або тримати в пам'яті час обов'язкового проходження техогляду.

Компанія Перевезення-UA шукаю бере всі ці клопоти на себе, надаючи вам результат, який не потребує доопрацювання з вашого боку: ви отримуєте повністю виправлену машину з запасом палива, з кваліфікованим водієм і з гарантією якості послуги від нашої фірми.

Багатьох замовників цікавить, чи можна якимось чином отримати найбільш доступний за ціною транспорт. Насправді, немає нічого поганого в тому, щоб шукати вигідні варіанти, на цьому тримається бізнес.

Проте, вважати потрібно правильно, і в вартість оренди вантажного автомобіля обов'язково має закладатися якість послуги і відповідальність водія. Якщо компанія підкреслено не несе відповідальності за збереження і цілісність майна, що перевозиться, то це вагомий привід відмовитися від їхніх послуг ще на стадії стартових переговорів.

Якщо ви звертаєтеся в нашу мувінгову компанію, то можете розраховувати на розумну вартість вантажоперевезень, особливо якщо мова йде про довгострокову оренду вантажних автомобілів - ціна в цьому випадку виявляється найбільш вигідною, а відповідальність компанії за збереження вантажів обмовляється в спеціальному експедиційного угоді.

Збільшити вигоду договору, що укладається можна за рахунок включення в нього додаткових послуг - від відповідального зберігання до експедиторських послуг. В даному випадку ви отримуєте виконавців, здатних замінити собою солідну частину штату вашої компанії.

Чи не доведеться роздувати кадрове розклад і забезпечувати заробітною платою та іншими соціальними гарантіями додаткових працівників, а кожен бізнесмен знає, в яку суму обходиться кожен співробітник.

Компанія Перевезення-Київ економить ваші гроші!

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0