Види спецтехніки для перевезення вантажів автомобільним транспортом

Вантажоперевезення: види спецтехніки для перевезення вантажів автомобільним транспортом

Автомобільні перевезення вантажів здійснюються різним видом транспорту. Його вибір залежить від типу і розмірів вантажу, особливостей перевозкі.Самая поширена модель автомобіля, призначена для малогабаритних вантажів, це ГАЗель. Вона має різний кузов: стандартний фургон, з навісним тентом, зі знімними бортами, рефрижератор для доставки швидкопсувних продуктів харчування . Але особливо популярна ГАЗель з подовженим кузовом для транспортування вантажів середніх габаритів.Для великогабаритних перевезень використовуються такі автомобілі, як ЗІЛ (вантажопідйомністю 5-6 т), МАЗ і КАМАЗ (вантажопідйомністю понад 10 т).

вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево вивіз будівельного сміття Київ

Завдяки довгому кузову (незгірш 6 м) можлива перевезення будівельних матеріалів і різних довгомірних конструкцій. До недоліків цих автомобілів відноситься низька прохідність в міських умовах.

Навантаження перевезених вантажів виконується спеціальним навантажувачем, що дозволяє підняти вантаж на необхідну висоту і перемістити його в необхідне місце. Навантажувачі поділяються на класи в залежності від ваги і габаритів вантажу. Участь у вантаженні людини полягає тільки лише в закріпленні вантажу і надалі стеженні за процесом. В навантажувальних роботах також використовуються підйомні крани . Однак через великі габаритів вони не скрізь застосовні.

За допомогою спеціалізованої техніки можна досягти значного скорочення часу вантаження.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0