грузовой транспорт

Транспорт в транспортній компанії

Якщо ви хочете організувати бізнес у сфері перевезень вантажу , то в першу чергу варто задуматися про самому транспорті. Звичайно, важливі і водії, і логісти, і керівник - цілий штат злагоджено працюючих співробітників, однак, як на підприємстві не обійтися без обладнання, так і в службі доставки вантажу не обійтися без транспорту. Пам'ятайте про те, що компанія, яка не піклуватися про справність і наявності всього необхідного транспорту, не може надати послуги на належному рівні. Це потягне за собою відсутність клієнтів, а згодом і неминуче банкрутство.


Який транспорт потрібен такий компанії, щоб благополучно виконувати свою роботу?


На вибір транспортного засобу впливає, в першу чергу, список пропонованих послуг. Приміром, якщо пріоритетним курсом роботи компанії є перевезення малогабаритного вантажу , то засновникам компанії або керівництву потрібно придбати кілька вантажних авто типу «Газель». Якщо ж компанія перевозить великі вантажі, то машини повинні бути відповідні - фури.

Побутова техніка, меблі, будівельні матеріали тощо, відповідно до встановлених норм, перевозять в машинах, що володіють вантажопідйомністю до 20 тонн. Транспортування малогабаритного товару проводиться спеціалізованими машинами з низькими рамами.

На закінчення хочеться сказати, що грузоперевозчик повинен володіти автомобільним парком з різних машин для того, розширити коло потенційних клієнтів, так як суперництво в цьому бізнесі чимале.

Транспорт "Вантажоперевезення Києв"не тільки повинен бути, за ним потрібно слідкувати, своєчасно проводити техогляди, бережно ставитися. Останнє залежить від водія. Тому не зайвим буде провести з персоналом відповідну бесіду.

Багатьом клієнтам важливо, щоб доставлений вантаж був не тільки збереженим, але і чистим. Навряд чи вони зрадіють, якщо дорогу техніку поставлять в брудну фуру з неприємним рибним запахом. Відповідно важливо запланувати прибирання, як із зовнішнього боку машини, так і всередині неї.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 8-00 до 20-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар