грузоперевозки по Украине

Замовити вантажоперевезення тент 5-20 тонн.

Враховуючи постійно розвиваються технології виробництва вантажоперевізні транспорту , легко заплутатися в переліку пропонованих автомобілів, але все ж можна виділити один з видів вантажоперевізних машин , який вважається досить затребуваним. Мова піде про тентів вантажівках . Тент, тобто навіс кузова, що захищає вантаж, що перевозиться від зовнішніх впливів, дав назву даному виду автотранспорту для вантажоперевезень.

 

Тентом ми звикли називати полотняне покриття, що не пропускає сонячні промені і вологу, для вантажівок він виконує ті ж самі функції, тільки масштаби тентів, встановлюваних на кузовах, причепах (напівпричепах) досить великі. Прекрасним матеріалом для тентів є полівінілхлорид, він як не можна краще переносить погодні зміни. Тепер поговоримо про достоїнства тентів . У будь-які часи люди прагнули отримувати гарну якість продукції за низьку її вартість. Першою перевагою вантажівок тентів є вартість, яка приваблює покупців дешевизною. Нижче, ніж ціна фургонів, вартість напівпричепів вантажних автомобілів пояснюється легкістю кузова. Тент важить набагато менше, ніж різні метали, дерево і пластмаси. Це робить його більш дешевої захистом для вантажу, але не менше якісною.


грузоперевозки по Украине грузовое такси Киев квартирный переезд Киев

В організаціях, що виготовляють тенти, не бракує, завжди можна вибрати матеріал, що відповідає потрібним вимогам. Другим плюсом, на який ми звертаємо увагу, є легкість в експлуатації напівпричепів кузовів. Їх легко очищати, а кріпляться тенти на спеціальні гаки, або троси. Все та ж легковагість дозволяє вантажникам простіше здійснювати навантаження і розвантаження перевезеного. Корозія абсолютно неможлива при використанні кузовів з тентом, а це ще один великий плюс. З мінусів тентів кузовів слід враховувати неможливість перевезення вантажів , які потребують підтримці температурних режимів, хоч захист від & quot; капризів & quot; погоди і пилу забезпечується стрічками на вищому рівні. Отже, робимо висновки, що такий вид вантажного транспорту , як напівпричіп вантажівка поєднує в собі низьку вартість в лінійці автомобілів вантажоперевізні призначення, але ні в якому разі не гірше будь-якого іншого вантажівки.

 


Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар