Складання-розбирання меблів

Монтаж і демонтаж меблів, збірка розбирання меблів

При будь-якому переїзді , від дачного до промислового переїзду , часто необхідно проводити розбирання меблів або промислового обладнання для подальшого його транспортування в місце майбутньої дислокації. Ці заходи часто просто необхідні і без них просто не обійтися.
Предмети можуть бути дуже масивними і при цьому просто не підйомними, або ж габаритними що сильно заважає для їх транспортування.
Збірка-розбирання меблів і різного устаткування потрібна, в першу чергу, і для минимизирования ушкоджень предметів при переїзді і для зменшення трудовитрат. Адже розібрана меблі демонтується досвідченими фахівцями і потім надійно пакується, при необхідності, що знижує ризик пошкодження предметів практично до нуля і сильно скорочує час на виконання робіт.
У нашій мувінгової компанії «вантажоперевезення Київ» працюють тільки досвідчені збирачі-разборщікі меблів. Дуже часто замовляється послуга по збірці корпусних меблів, обладнання, спальних кімнат, прихожих, кухонь і багато всього іншого, що вимагає грамотних фахівців і з великим стажем роботи в сфері мувінгових послуг. Практично завжди при замовленні складальників меблів необхідно і її і принести і винести, що вимагає вміння і в вантажно-розвантажувальних роботах .
офісний переїзд Київ послуги вантажників Київ квартирний переїзд Київ
Київ це сучасний мегаполіс, в якому ділове життя «кипить» і у людей просто немає часу на самостійні роботи по монтажних роботах. По-перше, тут необхідні і знання, і практика в цій сфері діяльності, так що, чи не краще ці всі турботи покласти на наші плечі і зайнятися своїм дозвіллям і сім'єю, на яку при нинішніх важких умовах і так немає часу.
При замовленні наших фахівців ви можете скористатися послугами по збірці-розбиранні:
- Кухонної меблів
- Приходжу і шаф купе
- М'якою, офісної і модульної меблів
- Стелаж
- Промислового і торгового устаткування
- Стінок
- Спальних кімнат
При дзвінку до наших менеджерів ви отримаєте грамотну консультацію і можливість замовити необхідну кількість складальників на потрібне для вас час.

 

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар