...                                       ...                      ... Правильне розміщення вантажів при вантажоперевезенні, доставка від дверей до дверей

Правильне розміщення вантажів при вантажоперевезенні

Правильне розміщення вантажів при вантажоперевезенні

Раціональне розміщення вантажів при автомобільної вантажоперевезенні

Під час вантажоперевезень важливий кожен момент: складання маршруту, якісне координування ситуації, правильний вибір транспорту . Але не менш важливо й те, як саме буде розташовуватися вантаж Вся справа в тому, що у будь-якого транспортного засобу є свої особливості і якийсь ліміт товарів, які можна туди помістити. Однак при грамотному розміщенні вантажу в кузові автомобіля, або ж в вибільних контейнері, можна захопити в дорогу кілька «зайвих» кубометрів, а значить, зробити поїздку більш рентабельною. Іноді для того, щоб це зробити, досить просто змінити схему розташування предметів, і прибрати зайві речі. Поговоримо, які ще хитрощі допоможуть розмістити вантажі найбільш раціонально.

 

1. Перш за все, потрібно ретельно спланувати маршрут, яким прямуватиме вантажний автомобіль. Необхідно зробити його таким, щоб погрузка більш масивних і важких речей була першою, а після них розміщувалися більш легкі і менш габаритні предмети. Їх можна буде навіть покласти на речі міцні і важкі - ні тим, ні іншим від цього не буде шкоди. Якщо ж не враховувати даного чинника, доведеться складати в машину все без розбору, і при цьому навряд чи можна говорити про економію місця.

 

2. Дуже важливо, щоб основна вага рівномірно розподілився по всій площі кузова, а не концентрувався спереду, заподіюючи величезні незручності через порушення керованості рульових коліс, або ззаду, провокуючи розкачку кузова під час руху.

 

3. Буває, що кузов заповнений не повністю, проте в ньому знаходяться досить цінні речі: побутова техніка, наприклад, або меблі. У такому випадку не варто нехтувати правилами безпеки: фіксування коробок спеціальними кріпильними ременями - обов'язково. Рулони і труби не будуть перекочуватися по всьому вільному простору, якщо попередньо підкласти під них куточки і розпірки.

 

4. Не будьте скептиками по відношенню до порад водія: деякі особливості машини відомі тільки йому одному. І ще одне дуже важливе правило: не можна завантажувати кузов так, що потім вантаж витягнути ще складніше, ніж завантажити - так бути не повинно. Зупинятися на кожній точці маршруту і проводити час в тривалих пошуках товарів, які слід було доставити - недоцільно. Насправді правильна погрузка - справжнє мистецтво, навчившись якому, можна зробити свою роботу легше і приємніше!

 

Наш багатоканальний телефон:


Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар

 

Поради по мувінговим послугах

Тут розміщені останні новини:

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але

Переїзд під ключ

Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття в Києві і області, послуги вантажників, прибирання приміщень!

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: