Промышленный переезд

Офісні та промислові переїзди будь-якої складності.

Найменування робіт 1 год/ грн Мінімальне замовлення Всього грн.
Вантажно-розвантажувальні роботи ( до 50 кг.) 110,00 2 год. 220,00
Вантажно-розвантажувальні роботи ( более 50 кг.) 120,00 2 год. 240,00
Складання-розбирання меблів 110,00 2 год. 220,00
Поетажність --- --- від 10 грн/1 етаж

Здійснення транспортування промислового обладнання автомобільним транспортом


Такий вид послуг, як транспортування промислового обладнання , надає більшість транспортних компаній . Для середніх і малих промислових підприємств це має певну вигоду, якщо виникла необхідність доставки закуплених верстатів та іншого промислового обладнання, а також у випадках їх переміщення в інше місце.

Подібної послугою переїзду користуються компанії при зміні свого місця положення, відкриття додаткових філій, поставках обладнання для інших підприємств. Як показує практика, перевезення обладнання здійснюється малими партіями. Для цього, найчастіше, використовується автомобільний транспорт . Він кращий тим, що дозволяє доставляти вантаж безпосередньо до пункту призначення, що не завжди можливо залізничним, авіаційним або водним транспортом.

Здійснення транспортування промислового обладнання проводиться за допомогою спеціальної важкої техніки, здатної доставляти важкі вантажі на будь-які відстані. Як правило, подібної техніки є достатньо в серйозних транспортних компаніях . Для них такі перевезення не уявляють особливих складнощів, так як верстати або агрегати є компактним вантажем, вони легко кріпляться, розміщуються на платформах, їм не страшні неякісне покриття доріг та погодні умови. Єдині вимоги при перевезеннях подібного роду - це достатня потужність автомобільного транспорту та відповідне кріплення. Однак необхідно знати, що при транспортуванні великого та особливо важкого обладнання необхідні спеціальні умови та послуги досвідчених вантажників , для забезпечення яких потрібен дозвіл і відповідний супровід.
услуги грузчиков Киев услуги спецтехники Киев такелажние работы Киев
Найчастіше транспортування промислового обладнання проводиться низькорамними причепами. З їх допомогою, за кілька днів, можна перемістити невелику ферму або завод з мінімальними витратами.

При грамотному здійсненні логістики в транспортній компанії , доставка промислового устаткування відбувається у встановлені терміни і економічно обгрунтовується. На відміну від інших видів, автотранспорт не пов'язаний з розкладом, не прив'язаний до залізничних колій і кліматичних умов. Тому розрахунок маршрутів, та інших додаткових послуг мають більш широкий спектр для клієнтів. А це економія фінансів і часу.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш многоканальный телефон:

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар