грузоперевозки по Украине

Проблеми компаній - перевізників по Україні

В роботі компаний-перевізників неминучий вінікають складні и непередбачувані сітуації, в основному, пов'язані смороду з Елементарна незнанням ВЛАСНА прав и Законів, Які регламентують правила перевезення вантажу по Україні.

 

Найпошіренішій приклад, Який демонструють Помилка Компанії, - Перевезення вантажу , Який є забороненим. Найчастіше перевізник даже НЕ здогадується, что везе Заборонені РЕЧІ. І справа ускладнюється тім, что всю Відповідальність за подібне Правопорушення несуть самє перевізники, а вантажовідправнік залішається формально чистимо. Унікнуті непріємностей можна и даже нужно. Для цього треба з'ясувати Власні права.

 

Отже, читайте і запам'ятовуйте, випадки, при яких грузоперевозчик повинен відмовити від приймання і транспортування вантажу:

- вантаж знаходиться в невідповідному тарі;

 

- вантаж не прописаний в заявці, тобто, є лівим;

 

- вантаж оформлений в інший кінцевий пункт;

 

- вантаж важить більше, ніж вантажопідйомність транспортного засобу.

 

Також можна зіткнутися з можливими обмеженнями перевезень по автомагістралях: це ремонтно-будівельні роботи, зміни погоди, стихійні катастрофи, або людський фактор, наприклад, на дорогу вийшли протестувати робітники, і так далі. Таким чином, організація може стягнути з відправника потрібну суму грошей, щоб виконати транспортне перевезення в строк, а також якщо вантаж не був прийнятий по одному з перерахованих вище пунктів.

грузоперевозки по Украине грузовое такси Киев услуги спецтехники Киев

Крім того, можна відмовитися від отримання вантажу ще в двох випадках: якщо факт перевезення суперечить статуту і не має належних документів, які б офіційно підтверджували факт виконання робіт. Тривалі вантажоперевезення найкраще виконувати при супроводі експедитора, до того ж, для деяких видів товару наявність представника компанії - обов'язкова умова. Значить, вантажовідправнику доведеться заздалегідь забезпечувати явку свою людину на місце відправлення. В іншому випадку компанія може зажадати гроші за простій техніки. Такий захід прописана в Статуті автотранспорту. Якщо людина не є на місце протягом години, така грузоперевозка вважається не відбулася. Приймаючи вантаж, експедитор повинен мати при собі посвідчення і шляховий лист з печаткою підприємства.


Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар