...                                       ...                      ... Попутні вантажні перевезення

Попутні вантажні перевезення

Попутні вантажні перевезення

Попутні вантажні перевезення - як це виглядає

Коли вантажовідправникам потрібно відправка невеликих товарних партій або якогось малогабаритного пристрою (розмірами аналогічно холодильника), відкуповуватися цілий автомобіль вкрай невигідно. Але спеціалізовані транспортні компанії займаються і такими питаннями, зберігаючи клієнтам фінанси. Настільки малооб'ємні вантажоперевезення здійснюються попутним способів. Що це означає?
Уявіть. Ви вирішуєте відправити вантаж з, наприклад, Киева в Харків, вантажна партія невелика - навіть Газелі буде багато. Але компанія відправляє якраз на Харків вантажівка (нехай фуру або фургон промтоварний), в відсіку якої ще вистачить місця вашої вантажний партії (або навіть декільком малим партіям). При цьому вантаж (и) за своїми характеристиками можуть бути перевезеними в фурі (промтоварному фургоні) - їм морози і вологість не дуже страшні. Фура в результаті довантажується і благополучно відбуває з вантажами замовників. Замовники оплачують лише свої вантажні місця, а не всю фуру. Крім Харкова, попутний вантаж можна завезти в будь-який пункт, який пролягає на маршруті або навіть недалеко відхилитися, щоб заїхати, скажімо, в певний селище.
Аналогічним чином перевозиться чимало вантажів, попутні контейнерні перевезення теж можливі, якщо компанія володіє контейнерами. У великих компаній автомобілів багато, які відбувають щодня в різних напрямках, тому пролежувати ваш попутний вантаж буде недовго. Якщо відправки власних машин на найближче майбутнє за маршрутом попутних вантажних партій не передбачається, компанія може зв'язатися з партнерами, щоб дізнатися, чи не відправляють вони свої машини в той самий Харків, і не знайдеться чи в машинах цих зайвого місця для малопартіонной відправки.

 

Зрозуміло, кожен вантаж відправляється лише в транспорті, придатному для його перевезення. Тобто, яблука не покладуть в рефрижератор до замороженої риби, а до продуктів не поставлять каністри з гасом або розчинником. А попутним визнається не тільки малооб'ємний вантаж - відправляти можна і пару тонн. Бо часом споряджається неповні вантажівки. А завантажені далеко не повністю, так що часто попутно можна відправляти і пристойні вантажні партії.
І, нарешті, попутний вантаж автотранспорт може брати і на зворотному шляху - навіщо їхати порожнім, якщо можна використовувати автомобіль раціонально? Тільки тут попутним вантаж порахують лише формально, адже вантажівка буде порожнім, і попутна перевезення не відзначиться від звичайної.
Забезпечувати грамотні попутні вантажоперевезення транспортним компаніям нелегко - потрібен досвідчений, швидкодіючий і відповідальний апарат професійних логістів, а також інформаційні бази і зв'язок з іншими транспортними компаніями. Знаючи, де, куди і які будуть відправлятися машини, чого і скільки вони повезуть або привезуть, фахівці без зусиль зможуть відправляти безліч попутних вантажів, раціоналізуючи застосування своїх ресурсів, економлячи кошти клієнтів.

 

 

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар

 

 

Поради щодо мувінговим послуг

Тут розміщені останні новини:

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але

Переїзд під ключ

Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття в Києві і області, послуги вантажників, прибирання приміщень!

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: