перевозки Киев

Вантажоперевезення будь-якої складності, перевезення негабариту

Якщо використовувати великі вантажівки, щоб доставити ваші речі до пункту призначення, то задача організації дещо ускладнюється. Потрібно відзначити, що професіонали своєї справи завжди візьме вирішення всіх проблем на себе.

 

Вони можуть виникати у зв'язку з великими габаритами вантажу та іншими причинами, які не завжди можна передбачити. Великі і важкі вантажівки самі по собі можуть створювати складності. Приміром, при експлуатації такого транспортного засобу потрібно не нашкодити станом автомобільного покриття, забезпечити безпеку транспортному потоку та іншим учасникам руху. У тому числі це відноситься до інших вантажівкам.

 

В першу чергу, для здійснення діяльності з вантажним перевезенням необхідно оформити всі документи з дозвіл на проведення подібних робіт. Але після не варто узгоджувати маршрути руху з місцевими властями, на території яких буде проїжджати ваш вантаж. Досить звернутися в дорожні органи в пункті відправлення. Якщо вантаж буде проходити по муждународним трасам, звертаються до органів управління, що знаходяться в найближчій початковій точці по шляху проходження.


грузоперевозки по Украине грузовое такси Киев услуги спецтехники Киев
Після того, як дозвіл буде отримано в дорожньому органі, потрібно звернутися в ДАІ, щоб отримати перепустку. Цей документ підтверджує право великогабаритного автомобіля пересуватися. Іноді можуть знадобитися додаткові дозволи. Доведеться звертатися в служби, відповідальні за стан залізниць, мостів, ліній електропередач та інших штучних споруд. Це необхідно для того, щоб отримати підтвердження - ваш автомобіль не нашкодить інфраструктурі по шляху проходження.

 

Говорячи про терміни, варто відзначити, що така підготовка може зайняти від десяти днів до одного місяця. Причому є компанії, які за гроші можуть скоротити час. До речі, платити доведеться і в бюджет за те, що вантажівка завдає шкоди дорожньому покриттю. В деяких випадках для супроводу вантажний колони знадобляться патрульні автомобілі ДАІ. Зазвичай в тому випадку, якщо ширина вантажівки більше чотирьох метрів, а довжина автомобільної колони перевищує тридцять метрів.Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар