Перевезення меблів київ

Перевезення меблів - спокійно без паніки!

Перевезення меблів являє собою дуже потрібну і затребувану послугу. Кожній людині хоча б раз у житті доводилося міняти своє житло або попросту набувати нові меблі, для транспортування якої був потрібний вантажний автомобіль. Звичайно ж, можна вирішувати дані проблеми власними силами, але, наскільки це раціонально і економічно, - вже зовсім інше питання.

 

А як перевозити меблі правильно?

 

Перевезення меблів повинна проходити відповідно до певних правил, які допоможуть уникнути її пошкодження і поломки.
перевозка мебели Киев сборка разборка мебели такелажние работы Киев
1. Підготовку до перевезення найкраще починати завчасно, щоб в останній момент не виникло форс-мажорних ситуацій. Це стосується в першу чергу замовлення вантажного транспорту, робити який найкраще за 2 тижні.

 

2. Слід точно визначитися, які саме меблі потрапить в нові апартаменти. Не варто витрачати сили і гроші на транспортування, наприклад, старенького дивана, який вже давно виникало бажання викинути.

 

3. Ті елементи меблів, які розбираються найкраще відкрутити. Найголовніше - промаркувати всі частини, щоб потім не виникло проблем з їх наступною збіркою. Також слід подбати про знятої фурнітурі і кріпленнях - упаковувати їх слід в окремі пакети або коробки.

 

4. Якщо меблі комплектується скляними дверцятами, полками та дзеркалами, то їх потрібно захистити за допомогою гофрокартону або щільної плівки.

 

5. Перед перевезенням всі меблі краще почистити, що дозволить пом'якшити загальне враження від переїзду, а також уникнути глобальної прибирання в новому помешканні.

 

6. Якщо м'які меблі неможливо розібрати на окремі частини, то варто подбати про збереження декоративних елементів. Для даних цілей знадобиться все той же картон, плівка і скотч.

 

7. В обов'язковому порядку необхідно буде зафіксувати все що зміщуються частини і розсувні механізми меблів, щоб в процесі перенесення не постраждало не тільки сам виріб, а й люди, які будуть його тримати.

 

8. Ще один важливий нюанс: перед здійсненням безпосередньої перевезення меблів слід оцінити всю обстановку. Наявність вузьких дверних прорізів і коридорів, утруднений під'їзд вивантаження може зіпсувати всі плани і перетворити досить просту процедуру на справжнє випробування.

 

9. Заздалегідь слід також продумати, де саме буде розташовуватися меблі на новій квартирі. Це дозволить заощадити час і сили при подальшому її переміщенні.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар