...                                       ...                      ... Перевезення картин і антикваріату

Перевезення картин і антикваріату

Перевезення картинПеревезення картин і її особливості


Для господаря картин дуже важливо, щоб його твори мистецтв були у відмінному стані і в цілості. Для цього власник картин дуже ретельно готується до майбутньої транспортуванні своїх предметів мистецтв, особливо, якщо вони старі і крихкі, і до того ж, стоять напевно не малих грошей !?
Для вантажоперевезення картин в інше місце їх дислокації необхідно їх ретельно і правильно упакувати. Вам буде необхідний картон, плівка, щільний папір і спеціальні контейнера, в які поміщаються ваші картини. Ці заходи допоможуть Вам уникнути, в подальшому перевезенні, всіляких пошкоджень.
Лицьовий шар полотна картини може пошкодити будь-який необережний рух, адже полотно натягнуто на підрамник і в точці зіткнення виникають певне силове напруження, які, може привезти до деформації полотна в тому місці і такі пошкодження дуже складно реставрувати. Всіх попередніх проблем, і навіть від різких перепадів температур і вологості, можна з легкістю уникнути при правильній упаковці картин.

Перевозка картин. Видео


Залежно від типу картин вибираються і різні способи їх упаковки і розміщення при транспортуванні. Картини, виконані маслом, або графічні зображення на полотні упаковують по-різному. На упаковку може вплинути, навіть час доби, погодні умови і час року, а також яким видом транспорту і як далеко потрібно перевозити Ваші картини або інші предмети мистецтва. Для подібних перевезень, особливо якщо полотна цінні, найчастіше використовують 3-х шаровий гофрокартон, підігнаний до розмірів картин або інших предметів мистецтв.
Якщо Вам потрібно перевезти велику партію картин, то їх необхідно сортувати за розмірами, а в потім сконструювати саморобний ящик, який помістить певну кількість картин, і який буде не складно переміщати і проносити в дверні отвори. Для виготовлення таких ящиків ідеально підійде тонка фанера і дерев'яні рейки.
Часто буває, що потрібно перевезти сам полотно картини без рами. Тоді полотно накручується на трубку із зображенням назовні, і чим полотно грубіше, тим більшого діаметру потрібна, бути трубка, щоб уникнути мікротріщин в полотні. Потім обгортається пухирчастої плівкою і вставляється в тубус. Сам тубус, для більшої впевненості обмотують стрейч плівкою, що виключить можливість потрапляння в тубус повітря, і зробить його герметичним. Але в даному випадку ці заходи потрібні при поганих погодних умовах і виключають подальше зберігання. Якщо ж планується зберігання картин в упакованому стані на деякий час, то полотна повинні «дихати» і при упаковці плівка, а тим більше, скотч не повинен стикатися з полотном (потрібна прошарок тонкого паперу або якогось подібного матеріалу). При упаковці картин потрібно уникати можливості подальшої вібрації полотен при перевезенні. Всі полотна потрібно пронумерувати.
По прибуттю на новий адресат всі картини повинні «відстоятися» і прийняти температуру навколишнього середовища, це допоможе уникнути тріщин, особливо масляних робіт і після морозу.
Наприкінці хочеться, ще раз, відзначити, що на пошкодження картин може вплинути цілий ряд факторів: пил, світло, комахи, перепади температур і вологості, різних бактерій і мікроорганізмів, ну і звичайно ж, механічні пошкодження. Для власного заспокоєння радимо всім не забувати про страхування ваших предметів мистецтв при транспортуванні по Україні таі зберіганні.

 

 

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

 

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

 

Наш багатоканальний телефон:


Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар

Поради щодо мувінгових послуг

Тут розміщені останні новини:

Як вибрати вантажоперевізника

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але

переїзд під ключ

Переїзд під ключ

Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином

вивіз сміття

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття в Києві і області, послуги вантажників, прибирання приміщень!

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: