...                                       ...                      ... Перевезення холодильника в Києві та області

Перевезення холодильника по Києву і області

переезд квартиры Киев

Як перевезді холодильник?

Перевезення холодильника - набагато більш складний процес, на відміну від його установки. Так що перед його перевезенням в потрібне місце, слід все ретельно продумати. У будь-якому випадку вам доведеться покликати когось на допомогу. Залучити до цієї справи друзів і знайомих або краще скористатися послугами транспортних компаній?
Якщо ви звернетеся в спеціалізоване агентство, то в цьому випадку вам не доведеться використовувати свою машину або шукати її. Вам буде наданий і транспорт, і бригада вантажників Київ. Також вам не знадобиться забирати час у знайомих. Тим більше, фахівці мають досвід роботи, і зуміють занурити холодильник без шкоди для нього.
Але що робити в разі, якщо переїзд застав вас зненацька? В цьому випадку зазвичай часу на пошуки компанії немає. Ми радимо в такому випадку перевезти холодильник самим. Але при цьому слід дотримуватися запобіжних заходів. В першу чергу необхідно буде звільнити холодильник від усього, що там знаходиться, а потім відключити його. Вийміть ящики і полиці, упакуйте їх (в якості упаковки можна використовувати поліетилен і папір).

Якщо у вас є інструкція, вивчіть в ній розділ, що стосується транспортування. Зазвичай холодильники можна перевозити виключно вертикально. Іноді допустимо перевозити холодильники на боці, або на задній стіні. Порушення зазначеного правила призведе до навантаження на компресор при перевезенні і до подальшої поломки оборудованія.Перед переїздом ретельно упакуйте корпус холодильника в бульбашкову плівку. Також можна використовувати стрейч-плівку або обкласти його гофрованим картоном. За допомогою мотузки або скотча зафіксуйте дверцята.
офисный переезд Киев квартирный переезд Киев услуги грузчиков Киев


Навантажувальні роботи слід виконувати акуратно, без ударів і поштовхів. На підлогу кузова постеліть ковдру або покладіть щільний картон. Закріпіть холодильник всередині кузова мотузками і ременями. Також можна обмежити зміщення холодильника при трясці за допомогою прокладок і упоров.По закінченні доставки холодильника, йому потрібно дати трохи постояти. Це потрібно для того, щоб масло, що витекло після поїздки, повернулося до компресора, і устаткування не втратило працездатність при включенні.

 

Наш багатоканальний телефон:

 

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар

Поради по мувінговим послугам

Тут розміщені останні новини:

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але

Переїзд під ключ

Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття в Києві і області, послуги вантажників, прибирання приміщень!

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: