Перевезення домашніх тварин

Як подорожувати з Дружком, якщо він набагато більше кішки

Відразу варто обмовитися, що для людей які звикли все робити не аби як, а обдумано, в подорожі з собакою немає нічого екстраординарного. Вони просто заздалегідь планомірно готуються до поїздок самі і готують свого чотириногого друга. Це стосується не тільки вибору маршруту, а й того, який вид транспорту більше підійде для виконання намічених цілей.

Летіти або їхати поїздом, автобусом, машиною

Ще до польоту вам необхідно:

• повідомити диспетчера не пізніше 36 годин до відльоту про те, що ви берете з собою собаку. Це можна зробити при бронюванні або купівлі квитка;

• уточнити вагу вашого вихованця. Від цього залежить сума, яку ви повинні будете заплатити за багажним тарифом. Але є рейси з уже встановленою ціною незалежно від розмірів вашого улюбленця;

• узнать, как происходит транспортування тваринного в багажне відділення: чи є на корпусі боксу або контейнера спеціальні ручки для перенесення, щоб вантажники не відмовилися від такої роботи. Навряд чи їм хочеться ризикувати. Для вас ваш пес - це друг, а для них - небезпечна тварина.

У більшості авіакомпаній навіть мова йти не буде про те, де повинна бути така собака: в багажному відділенні. У деяких авіакомпаніях до польоту їй дадуть або вколють снодійне. З одного боку, чудово, що не буде переживати, значить, політ пройде без стресу. З іншого боку, хвилювань не уникнути. Адже обстановка незнайома, метушня навколо, чужі люди.

Є авіакомпанії, які вимагають помістити собаку в спеціальний бокс. Це не страшно і набагато краще, ніж якийсь контейнер, не пристосований для того, щоб у ньому пес відчував себе нормально. У такому боксі він зможе встати, сісти, обернутися. Поставте туди миску з водою, залиште улюблені іграшки.

Зверніть увагу і на те, що за такі неприємності, як хвороба або травма, які можуть статися під час польоту з вашим улюбленцем, не всі авіакомпанії відповідають.

Трохи простіше справа з поїздами. Особливо, якщо ви викупите все купе. Але не завжди вам це дозволять, попросять відправити чотириногого вихованця в спеціальний багажний вагон.

В автобусі не передбачені місця для таких пасажирів. У правилах з перевезення відзначений і такий пункт: «виключити занепокоєння для інших». Але і як з таким компаньйоном цього уникнути? Тому краще про всі умови перевезення в такому виді транспорту дізнайтеся теж заздалегідь.

Зрозуміло тепер, чому багато хто вибирає власну машину для подорожей з собакою? Звичайно, в ній можна перевозити улюбленця будь-якого розмірів і ваги. Але знову-таки і тут є свій неприємний нюанс: не у всіх країнах світу йому будуть так само раді, як вдома.

Загальні правила для всіх видів перевезення, які краще дотримуватися

Для того щоб взяти свого вихованця закордон, на батьківщині доведеться витратити чималу дещицю зусиль і фінансів. Отримати і зібрати всі необхідні довідки, правильно оформити документи не завжди вдається швидко і без нервування.

Вибираючи маршрут подорожі, відразу потрібно вивчити список країн категорично забороняють ввезення на свою територію собак або тих, які вам не вдасться перетнути навіть транзитом.

А сподобається вам і вашому чотириногому другові карантин? В Англії та Австралії він триває багато місяців. В деякі європейські країни, наприклад, до Німеччини, не пустять собаку без мікрочіпа. Це теж потрібно врахувати. Як і те, що приїхати ви можете, а оселитися в обраному готелі - ні. Тому потрібно дізнатися, чи дозволяється розміщення в готелі, санаторії, турбази з таким домашнім улюбленцем, як ваш.

Якщо поїздка тривала, намагайтеся кожні дві години вигулювати собаку хоча б протягом 10 хвилин. Але якою б маршрут або вид транспорту ви не вибрали, навіть якщо ви пересуваєтеся на велосипеді, для безпечного тривалої подорожі з собакою прихопіть з собою:

• в першу чергу, документи свого вихованця, особливо довідки про щеплення;

• корм і воду. Хоча під час таких переїздів не тільки не рекомендується годувати собаку, але і поїти. Фахівці радять не робити цього і за шість годин до поїздки. А ось в кінці її, будь ласка;

• миску, повідець, пластикові пакети, іграшку (особливо малюкові!) і підстилку;

• невелику ветеринарну аптечку.

Підготуйтеся в дорогу так, щоб в нашийнику (або на ньому) були відомості про собаку і ваш телефон, навіть якщо є мікрочіп.

Чи варто давати якісь заспокійливі засоби? Це вам скаже ветеринар, який краще знає, що підійде саме для вашого чотириногого друга.

Незважаючи на довгий перелік того, що треба встигнути до подорожі, це не важко зробити і потрібно для того, щоб воно було таким же вдалим, як ви запланували!

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар