...                                       ...                      ... Оперативні перевезення вантажів недорого

Оперативні перевезення вантажів недорого

вантажоперевезення Київ

Швидка грузоперевозка

Переїжджаємо ми нечасто, але при переїздах більшість з нас везе все нажите майно з собою, на відміну від тих же американців, які часто продають меблі, а на новому місці облаштовуються заново. Легкові автомобілі, навіть оснащені причепом, в більшості випадків не в змозі вмістити всі дивани, крісла та стінки за один раз, а робити кілька заходів незручно і дуже дорого, особливо якщо переїжджаєш, наприклад, в інший кінець країни. І тоді на допомогу приходять мувінгові фірми, що спеціалізуються на автомобільних вантажоперевезеннях . Ознайомившись з прайс-листом і списком послуг фірм міста, можна вибрати ту, яка найбільш підходить саме вам.

Автопереїзду мають кілька суттєвих переваг перед іншими видами перевезень . Серед них можливість самим скласти маршрут і розклад, уповільнити або, навпаки, прискорити при необхідності переїзд офісу в області. До того ж у цьому випадку відпадає необхідність кілька разів перезавантажувати речі, які запросто можуть пошкодитися. Автомобіль забере меблі в одній точці і без «пересадок» доставить в іншу. І найвагомішим доказом на користь такого способу транспортування вантажу є, безсумнівно, ціна. З кожним роком вона зростає. Але, на відміну, наприклад, від ж / д-перевезень, вартість яких підвищується щороку на 7-10%, підвищення ціни на автопереїзду коливається від 1 до 2%.
Тарифи різняться від марки машини, її вантажопідйомності і відстані, яку належить подолати. Також слід пам'ятати, що перевіз комерційних вантажів (офісів або цілих підприємств) обійдеться в рази дорожче, ніж некомерційних.
офисный переезд Киев квартирный переезд Киев услуги грузчиков Киев
Ціна змінюється і від нюансів, на які можна спочатку навіть уваги не звернути. І першим таким нюансом є консультація. Одні фірми проводять її абсолютно безкоштовно, інші стягують певний відсоток, який потім додається до загальної вартості перевезення, а треті і зовсім відводять консультації окремий рядок в прайс-листі. Друге - оформлення необхідних документів. В цьому випадку ситуація схожа на попередню. Безкоштовно їх не оформить ніхто, але окремі компанії можуть і за них запросити нечувані гроші. Дізнатися про це можна по телефону, на сайті фірми або ж по електронній пошті. І третє. Перед тим як замовляти послуги тієї чи іншої фірми, розберіться з тим, за що ви будете платити: за час, який орендована машина проведе в дорозі, або за кілометри, що їй належить проїхати. Тут теж можна потрапити в халепу.
Крім машини з водієм, фірми пропонують купити послуги вантажників по Києву і навіть охорону, якщо ви маєте намір перевозити щось надцінне. За окрему плату фахівці можуть розібрати і упакувати меблі , а після переїзду на нове місце розпакувати її і знову зібрати. Словом, всі проблеми, пов'язані з переїздом, цілком можуть вирішитися без вашої участі.

 

Наш багатоканальний телефон:

 

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар

 

Поради по мувінговим послугах

Тут розміщені останні новини:

Вантажне таксі

Схема роботи бізнесу внутрішньоміських перевезень достатньо проста. На чолі пара тисяч приватних осіб, що володіють 1-3 автомобілями. Так як більшість

Грядущий квартирний переїзд

Чому перевезення речей в іншу квартиру до сьогоднішнього дня лякають мешканців столиці? Може бути, цей страх залишився ще з радянських часів

Як перевезти холодильник

Якщо ви звернетеся в спеціалізоване агентство, то в цьому випадку вам не доведеться використовувати свою машину або шукати її. Вам буде наданий і транспорт, і бригада вантажників

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: