...                                       ...                      ... Офісний переїзд, що потрібно знати

Офісний переїзд по Києву, що потрібно знати

офисный переезд, что нужно знать

Що потрібно знати при офісному переїзді?!

Переїзд починається з вибору компанії вантажного таксі . Розмова з диспетчером дозволить оцінити приблизну вартість переїзду . В призначений час виїжджає фахівець транспортно-мувінгової компанії і на місці визначає необхідний обсяг роботи, пакувальний матеріал, кількість меблів і техніки, скільки буде потрібно вантажників.

Планування

Після огляду обговорюється кошторис і план. У плані передбачаються всі види робіт і порядок їх виконання, а також необхідні послуги на новому місці. Хороший план дозволить провести переїзд організовано і в короткий час. "Перевезення Київ" запропонує стандартний договір і оформить комерційну пропозицію. Після взаємного обговорення, встановлення термінів переїзду договір підписується.

Упаковка

Хто і як буде упаковувати майно, домовляються заздалегідь. Якщо працівники офісу збиратимуть самостійно документацію, архіви і особисті речі, то можна напередодні привезти пакувальні матеріали. При великій кількості документів на упаковку може піти день. Всі коробки треба запечатати і підписати. Якщо цю роботу за планом виконує транспортна компанія , то співробітники офісу пакують тільки особисті речі.

Навантаження

Вназначенний день працівники транспортної компанії почнуть пакувати оргтехніку, розбирати меблі , і вантажити в машину. Сейфи, квіти, документи професійно розмістять в машині. Спеціальні пристосування не дозволять вантажу під час руху переміщатися. Все майно без проблем перевезуть на нове місце.

Переїзд

У плані переїзду передбачається, як на новому місці розкласти документи, як розставити меблі. Вантажники занесуть обладнання в нове приміщення і розпакують. Робочі зберуть меблі і розставлять. Фахівці компанії встановлять оргтехніку і підключать до локальної мережі. Пропонується послуга з прибирання старого і нового офісу, з вивезення сміття. Після закінчення переїзду підписують акт про виконання робіт. Професійна компанія по переїзду завжди має необхідний транспорт і надає додаткові услугі.Офіс може переїхати ввечері, вночі або у вихідні та святкові дні, практично не порушуючи свій режим роботи.

 

Наш багатоканальний телефон:


Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар

 

Поради по мувінговим послугах

Тут розміщені останні новини:

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але

Переїзд під ключ

Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином

Dивіз будсміття

Вивіз будсміття в Києві і області, послуги вантажників, прибирання приміщень!

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: