мувінгова компанія

Транспортна компанія «Перевезення Київ» з радістю організує для Вас всі види вантажоперевезень і вантажних робіт!

Основний вид нашої діяльності це перевезення по Києву, області та по території всієї України . Сюди входять такі наші основні види діяльності як:
- Послуги вантажників (такелаж, монтажно-демонтажні роботи, упаковка ваших речей і звичайно ж носіння важких предметів)
- Організація переїздів будь-якої складності (офісний, квартирний, дачний і, звичайно ж, наш улюблений переїзд під ключ (ВІП переїзд)).
- Вантажоперевезення по Києву і області ( вантажне таксі ).
- Перевезення по всій території України (тут тарифікація прораховується вже за іншими алгоритмами, і ви платите в одну сторону, але тут завжди враховуються такі аспекти як вага, габарити , відстань і, звичайно ж, терміновість перевезення). Тому фіксованої ціни немає як в вантажному таксі (вантажоперевезення по Києву і області).
офисный переезд Киев грузовое такси Киев Грузчики Киев
Основні наші клієнти це люди бізнесу, і їм просто немає часу на зайві турботи з організації переїздів або вантажоперевезень. Адже мувінгові компанії подібні до нашої, беруть практично всю турботу на себе, від клієнта потрібно лише адреса, куди під'їхати вантажному автомобілю, або вантажникам, і адресат вивантаження його вантажу, а всі інші турботи нашої компанії «Перевезення Київ» лягають на наші плечі.
Є й інші клієнти як пенсіонери та інші слабозащіщенние верстви населення. Для таких людей у нас є цілий комплекс знижок, і ми з радістю допомагаємо їм в організації всіх видів перевезень і вантажно-розвантажувальних робіт.
Ну і, звичайно всі інші (крім депутатів і міністрів) які давно зрозуміли, що користування послугами таких мувінгових компаній як наша, позбавить їх від нервів, турбот і зайвих витрат. Повірте нашому досвіду, що послуги своїх друзів, родичів і знайомих обійдеться вам, в більшості випадків, і дорожче, і напряжно !.
При дзвінку до наших менеджерів ви отримаєте повну і потрібну для Вас інформацію, а якщо ви плануєте організувати складний переїзд, такелажні роботи, або VIP переїзд, то до вас виїде наш оцінювач в призначений час і все детально розповість і порадить, зробить приблизну вартість послуги. А найголовніше, виклик фахівця оцінювача виконується абсолютно безкоштовно !! Ніхто Вас не дорікне потім, якщо Ви навіть замовте послуги в іншої транспортної компанії.
Ми гарантуємо Вам найвищий рівень обслуговування і високу якість сервісу за не великі кошти. Адже за нашими плечима багаторічний досвід роботи, і за цей час встигли сформувати дуже хороший колектив, за який несемо відповідальність.
Будемо раді, що скористаєтеся нашими послугами і Ви не пошкодуєте!!

 

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш многоканальный телефон:

Киеїстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар