...                                       ...                      ... Як перевезти холодильник по Києву

Як перевезти холодильник, поради

перевозка холодильника

Поради з перевезення холодильника

Якщо ви звернетеся в спеціалізоване агентство, то в цьому випадку вам не доведеться використовувати свою машину або шукати її. Вам буде наданий і транспорт, і бригада вантажників. Також вам не знадобиться забирати час у знайомих. Тим більше, фахівці мають досвід роботи, і зуміють занурити холодильник без шкоди для нього.

Але що робити в разі, якщо переїзд квартири або офісу в Києві застав вас зненацька? В цьому випадку зазвичай часу на пошуки компанії немає. Ми радимо в такому випадку перевезти холодильник самим. Але при цьому слід дотримуватися запобіжних заходів. В першу чергу необхідно буде звільнити холодильник від усього, що там знаходиться, а потім відключити його. Вийміть ящики і полиці, упакуйте їх (в якості упаковки можна використовувати поліетилен і папір). Якщо у вас є інструкція, вивчіть в ній розділ, що стосується транспортування. Зазвичай холодильники можна перевозити виключно вертикально. Іноді допустимо перевозити холодильники на боці, або на задній стіні. Порушення зазначеного правила призведе до навантаження на компресор при перевезенні і до подальшої поломки обладнання.
офисный переезд Киев квартирный переезд Киев услуги грузчиков Киев

Перед переїздом ретельно упакуйте корпус холодильника в бульбашкову плівку. Також можна використовувати стрейч-плівку або обкласти його гофрованим картоном. За допомогою мотузки або скотча зафіксуйте дверцята. Вантажні роботи слід виконувати акуратно, без ударів і поштовхів. На підлогу кузова постеліть ковдру або покладіть щільний картон. Закріпіть холодильник всередині кузова мотузками і ременями. Також можна обмежити зміщення холодильника при трясці за допомогою прокладок і упорів. Після закінчення доставки холодильника, йому потрібно дати трохи постояти. Це потрібно для того, щоб масло, що витекло після поїздки, повернулося до компресора, і устаткування не втратило працездатність при включенні.

Наш багатоканальний телефон:

 

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар

Поради щодо мувінговим послуг

Тут розміщені останні новини:

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але

Переїзд під ключ

Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття в Києві і області, послуги вантажників, прибирання приміщень!

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: