термінова доставка вантажів по Україні

Як організувати вантажоперевезення на власній вантажівці

Пропонуємо розглянути можливість заробітку за допомогою фури - вантажного автомобіля. Це підійде як для тих, у кого вже є свій вантажний автомобіль, так і для тих, хто тільки планує придбати фуру для організації вантажоперевезень.

Фура - це відмінний інструмент для заробляння грошей. А якщо машина відносно нова, то це ще й довготривалий надійний інструмент. Природно, що цей інструмент націлений на організацію перевезення різних вантажів, кількість і характер яких повністю залежить від характеристик авто. Характеристики крім справності, це вантажопідйомність, місткість причепа і його модифікація (наприклад, термобудка або цистерна). Від цих характеристик і від рішення власника залежить місце роботи. тобто організація перевезень в рідному населеному пункті, в області, по країні або по всьому світу.

На етапі планування бізнесу власник повинен відповісти на такі питання: На яку відстань буде здійснюватися доставка і необхідність офіційної реєстрації бізнесу з його оформленням за всіма правилами.

вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево вивіз будівельного сміття Київ

Для правильної відповіді на перше питання необхідно тверезо оцінювати стан свого транспортного засобу. Тому що чим далі автомобіль виїде від будинку, тим краще має бути його технічний стан. Від того, чи зможе автомобіль доїхати до кінцевого пункту без поломок залежить не тільки прибуток, але і репутація. Та й сама по собі поломка досить неприємна подія, а якщо ще й в незнайомому місті?


Поки робота на вантажівці носить епізодичний характер, оформлення можна відкласти. Правда, з деяким ризиком. Так само це стосується відкриття офіційного представництва - офісу. Якщо весь бізнес складається з машини і її власника, то офіс - зайва трата грошей
.

Як і в будь-якому іншому бізнесі з надання послуг дуже важливо знайти клієнтів і зробити їх постійними. Тут не варто винаходити велосипед. Потрібно дати рекламу. І періодично її оновлювати. Це допоможе залучити клієнтів. Розглянемо варіанти пошуку клієнтів для вантажоперевезень.

Сарафанне радіо.

Найпоширеніший варіант старту такого бізнесу виглядає приблизно так. Власник фури вирішує, що поки не впевнений в тому, що справа принесе прибуток. Без будь-якої реєстрації починається пошук напарника для роботи. Це робиться тому, що особливості далеких рейсів такі, що одинак не зможе працювати чисто фізично. Після того, як напарник знайдений, відбувається розподіл обов'язків і визначення умов роботи. Далі, знову ж таки через сарафанне радіо, відбувається пошук замовлень.

Вакансії зі своєю машиною.

Це ще один вид заробітку, який не вимагає додаткових витрат на оформлення. Його ідея в тому, щоб влаштуватися на якесь підприємство водієм на свою ж автомашину, здавши її цьому підприємству в оренду. Зараз таких вакансій достатньо багато. Це в основному торговельні дистриб'юторські компанії, яким необхідно організувати розвезення різної продукції по складах і торговим точкам.

Вахтова работа.

Цей варіант аналогічний попередньому. Різниця в тому, що власник фури наймається на роботу вахтовим методом. Сьогодні безліч рекрутингових агенств спеціалізується на добірці персоналу для вахтової роботи на різні проекти. Крім того, що заробітна плата в цьому випадку істотно вище, можна заощадити на харчуванні та проживанні. Ці витрати, як правило, йдуть за рахунок роботодавця. Є також і мінус. Це робота по тридцять-сорок днів далеко від дому і практично без вихідних.

Помічник інтернет

Сьогодні є безліч можливостей, які нам дарує інтернет. У мережі можна знайти масу спеціалізованих з вантажоперевезень сайтів. Правильним буде почати активно спілкуватися з користувачами таких ресурсів. На всіх цих порталах і форумах можна почерпнути багато цікавого, дізнатися про підводні камені, прочитати відгуки про передбачувані роботодавців. Також досвідчені водії поділяться враженнями про якість заправок, про місця ночівель та інше.

На таких ресурсах можна і потрібно розміщувати оголошення про свої послуги. В оголошенні має бути не тільки інформація про ціни, але й технічні характеристики автомобіля. Ті самі, про які писали вище: вантажопідйомність, місткість та інші особливості. Необхідно пам'ятати прислів'я, що зустрічають по одягу. В оголошенні потрібно помістити фотографію своєї вантажівки. Клієнти при рівних варіантах вибирають більш привабливий по зовнішності. А оголошення з фотографією буде вигідно відрізнятися на тлі інших.

Біржі.

Біржа перевізників і донині може виглядати як скупчення великих автомашин, десь на околиці міста і в промислових зонах. Власники машин чекають в таких місцях своїх клієнтів. Таке очікування може протривати дуже довго. По суті цей вид біржі стає анахронізмом. Сьогоднішні біржі переїхали в інтернет. Приклад такого ресурсу можна подивитися за адресою: вантажоперевезення Київ. Основна місія цих ресурсів у тому, щоб звести власників вантажу та перевізників. Пройшовши нескладну процедуру реєстрації можна стати користувачем такого ресурсу. З часом клієнти почнуть залишати відгуки про виконані контрактах, це буде працювати на репутацію та залучення нових клієнтів не гірше, ніж інша реклама.

Диспетчери.

З розвитком ринку приватних вантажоперевезень виник новий вид послуг. це диспетчерські служби. Вони є хоч і дорогим, але в той же час сильним інструментом для пошуку клієнтів. Вартість таких посередників досягає 15% від ціни контракту. З одного боку, це знижує прибуток, з іншого боку, коли їхати треба, а вантажу немає - це відмінний варіант.

Співробітники диспетчерських контор постійно відстежують будь-яку інформацію по завантаженнях не тільки в своєму регіоні, а й по всій Україні. А іноді й по всьому Світу. Виходячи з цього, вони можуть забезпечити перевізнику кругову завантаження. Тобто машина не буде возити повітря безкоштовно. А такий варіант досить вигідний. Адже у своєму місті перевізник може знайти завантаження досить легко, навіть за допомогою того ж сарафанного радіо. А як бути в чужому місті чи країні? Нерідко постійні клієнти цих диспетчерів колесять по країні дуже хитромудрими маршрутами, заробляючи самі або через посередника. При цьому диспетчер часто відстоює інтереси саме перевізника, будучи гарантом отримання оплати за доставку вантажу.

Підводячи підсумки.

Все вищесказане підводить до того, що на сьогоднішній день пошук клієнтів став набагато простіше. Це і завдяки спеціальним диспетчерським службам і завдяки інтернету. І для досвідчених вантажоперевезення по Україні, і для тих, хто тільки починає цей бізнес, є велика ймовірність успішно заробляти. Необхідно тільки чітко оцінити свої можливості, визначитися з мінімальною ціною, нижче якої ви не можете продавати свої послуги. Максимально скоротити свої витрати на непотрібні атрибути, наприклад, оренда офісу. Адже якщо є інтернет, офіс можна влаштувати і в кабіні вантажівки.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар