грузоперевозки по Украине

Як криза позначилася на ринок вантажоперевезень

Криза, яка вразила економіку України в 2008 році, сильно позначився і на ринку вантажоперевезень . Як і будь-яка інша сфера ринкових відносин, вона постраждала. Експерти оцінюють, що близько тридцяти відсотків компаній, які успішно працювали і шукали нових клієнтів, не змогли пережити важкі часи.

 

Українське агентство державної статистики наводить дані, згідно з якими промальовується одна цікава деталь. За рік до фінансової кризи сильно знизилася кількість звернень в автотранспортні компанії в Україні, тобто скоротилася кількість клієнтів у автомобільних компаній </ strong>. Цифри виявилися жахливими - скорочення склало близько 80 відсотків.

 

При цьому вантажоперевезення Україна падали швидше, ніж сам вантажообіг. Як же це могло стати можливим і який можна зробити з цього висновок? Все просто. Насправді українці стали перевозити менше вантажу , але на великі відстані. Якщо простежити за статистикою, можна з'ясувати, що відстані між пунктами відправлення та прибуття сильно виросли.офисный переезд Киев грузовое такси Киев услуги спецтехники Киев

Зниження тарифів було неминучим в умовах фінансової кризи. Коли в 2008 році вартість послуг збільшувалася, то вже в наступному році вона значно скоротилася. Ставав менше і сам ринок - зменшувався попит, знижувалися ціни. Практично третина учасників ринку, які були конкурентоспроможними, не пережили кризи і закрилися.

 

Інша сторона проблеми полягає в тому, що ще до кризи великі компанії скаржилися на конкуренцію з дрібними вантажоперевізниками . Вони використовували хитрий хід - знижували вартість послуг нижче собівартості. У підсумку дрібним приватникам довелося звільнити своє місце, а компанії, що працюють за чесними правилами, отримали непоганий прибуток і приплив клієнтів.

 

Гравці нинішнього автомобільного ринку, пов'язаного з вантажоперевезеннями, заявляють, що державна допомога могла б допомогти ринку подолати наслідки фінансової кризу. При цьому попит на послуги вантажного транспорту зростає, але сам автомобільний парк стрімко старіє. Особливо це стосується українського транспорту, який не тільки старіє швидше, але і працює довше за своїх європейських аналогів.


Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар