Вантажоперевезення по Україні, малогабаритне вантажне таксі

малогабаритне вантажне таксі

Чи можна робити гроші з повітря?

 

У буквальному сенсі це малоймовірно, але в образному - простіше простого: ідеї для відкриття власної справи нерідко валяються прямо під ногами. Проте можливий і зворотний результат - результатом витрачених зусиль може стати повітря замість грошей, тепер вже в цілком реальному, матеріальному сенсі.

 

Ідей і пропозицій для створення власного бізнесу, що не потребує великих початкових затрат, дійсно багато, і одні з них можуть гарантувати прибуток тому, хто докладе певних зусиль. Але інші ідеї - не що інше як плід розгульного уяви або наслідок недалекоглядності того, хто їх пропонує. У цій статті ми наведемо приклади як вдалих бізнес-ідей, так і провальних.

Хороші ідеї

 

Отже, почнемо з позитивних прикладів.

 

1. Послуги з покосу трави та створенню газонів. В останні роки така «аристократична» примха, як створення газону навколо свого будинку, стала модною навіть серед небагатого населення провінційних містечок і селищ. У самому прозовому випадку господар будинку хоче бачити у себе просто доглянуту територію без бур'янів. У більшості своїй ці люди зайняті - вони десь працюють, у них найчастіше щільний графік, так що косити траву на ділянці самостійно вони не в силах. В цьому випадку неоціненну послугу їм надасть будь-яка людина, що має газонокосарку. Це справа дуже легко поставити «на потік». Така річ, як газонокосарка, стоїть досить дешево. Ніяких особливих умінь для покосу трави не потрібно, однак результат роботи обов'язково порадує і господаря ділянки, і косаря. Послуги з покосу трави вже перестали бути рідкістю, так що в цій справі існує певна конкуренція. Для успішного ведення бізнесу бажано обзавестися якісної моделлю косарки (не самою дешевою цінової категорії); крім простого покосу трави, є сенс оволодіти основами ландшафтного дизайну (їх можна вивчити самостійно), і в цьому випадку ви зможете пропонувати послуги вибагливим клієнтам, що володіє витонченим смаком ... і великим гаманцем.

 

2. Клінінг. Це досить нове явище на українському ринку послуг. Для тих, хто не дружить з англійською мовою, пояснимо: клінінг - це не забивання клинів, а звичайна прибирання території. Приватні прибиральники затребувані там, де на утримання відповідних муніципальних служб у адміністрації поселення немає засобів (точніше, кошти є, але витрачаються відомо куди), іншими словами - майже всюди; також клінінг затребуваний і на території приватних об'єктів (хоча там все-таки частіше вигідніше тримати штатних прибиральників або прибирати територію силами простих робітників). Оскільки явище для України відносно нове, то й конкуренція в цій сфері розвинена не сильно. Що потрібно? - В найпростішому випадку це робочий одяг, віник, мітла, швабра і відро.

 

3. Малогабаритне вантажне таксі.

 

Приміром, придбали ви два мішки цементу за ціною 120 гривень. Свого транспорту немає, а всі наявні перевізники пропонують єдину вартість послуг - 200 грн .. Чи вигідно вам користуватися послугами такого перевізника? Швидше за все, немає, оплата за перевезення дорожче, ніж ціна самого мішка цементу. А що, якщо відвезти ці два мішки на звичайному таксі, ціна якого по місту - 30 або 40 гривень? Погодьтеся, це набагато вигідніше. Але біда в тому, що таксомоторні компанії навідріз відмовляються виконувати такі перевезення , не пояснюючи причин. А адже мішок цементу важить в півтора - два рази менше середньостатистичного пасажира, так що для водія таксі, по ідеї, немає ніякої різниці - садити чи в салон двох людей або однієї людини плюс два мішки цементу; небезпека забруднення салону можна запобігти, упакувавши мішки у великі поліетиленові пакети. Висновок цілком зрозумілий: дуже актуально на сьогоднішній день створення малогабаритного вантажного таксі , призначеного для перевезення вантажів масою не більше, скажімо, 200 кг. Роботи у такого водія буде напевно не менше, ніж у звичайного таксиста, який перевозить людей, і значно більше, ніж у звичайного вантажоперевізника (такі найчастіше більшу частину дня простоюють, чекаючи клієнта; за день їм вдається зробити два - три рейси, на більше вони і не розраховують). Висока ціна звичайних вантажоперевезень диктується тим, що на утримання, обслуговування і техогляд грузовичка або фургона необхідно дуже багато грошей; володар легковика на обслуговування своєї машини витрачає у багато разів менше.

 

4. Ремонт компьютеров. Это один из самых популярных видов услуг в Украине, частные ремонтники и солидные сервис-центры есть у нас повсеместно. От занесения этой идеи в разряд «плохих» её спасает только огромная востребованность этой профессии. «Продвинутые» пользователи нередко отдают старые машины такому ремонтнику, чтобы купить новый компьютер. А старое «железо» ремонтник имеет возможность отремонтировать и продать – спрос на них, как ни странно, высок. Дополнительная выгода.

офісний переїзд Київ квартирний переїзд Київ послуги вантажників Київ

Погані ідеї

 

А тепер розповімо, як робити бізнес не варто.

 

1. Продуктовий магазин. Як відомо, «продажна» діяльність в нашій країні - найпоширеніший вид підприємництва взагалі. Щось продавати, відкривати магазини і торгові центри набагато простіше, ніж щось виробляти або надавати специфічні послуги (навіть простіше, ніж косити траву). Однак в цьому головний недолік торгівлі: запропонувати що-небудь унікальне в цій сфері ви практично не зможете. Основу торговельної галузі навіть в глухих селах сьогодні складають мережі великих магазинів, супер-, мега-, гіпер-і інші «маркети», що містяться нечисленними магнатами, часто наближеними до влади. У них є кошти, щоб будувати чи орендувати просторі приміщення, організовувати обслуговування на високому рівні, закуповувати торгову техніку і набувати обширний асортимент товарів. Нові магазини на «освоєної» території будуть зайвими і великого прибутку не принесуть. Можна відкрити стандартний продуктовий магазинчик - наприклад, на околиці міста, проте великого прибутку він не принесе. Якщо ви розраховуєте на більше, ніж «тиха сите життя» в рідному селі, продуктовий або господарський магазин не принесе вам користі. Можливостей для розвитку бізнесу і підвищення професійних навичок тут небагато, тим більше що діяльність продавця професією можна назвати з великою натяжкою. Скажімо, немає сенсу намагатися «просунути» товар повсякденної необхідності (хліб, макарони, крупу, туалетний папір), ці речі не мають потреби ні в рекламі, ні в докладному консультуванні покупців.

 

2. Ремонт побутової техніки (не комп'ютер). Для гарантійного ремонту та обслуговування нової техніки існують сервісні центри, але навіть там фахівці попередять вас, що ремонту підлягає не все і не завжди - наприклад, дешевше купити новий плазмовий телевізор, ніж ремонтувати що вийшов з ладу. Тим більше безперспективна діяльність приватника, який здійснює ремонт стареньких телевізорів, магнітофонів і DVD-плеєрів. Де-небудь в провінції, де багато пенсіонерів та інших небагатих людей, ця робота має якийсь сенс: радіодеталі легко можна знайти у продажу, і ремонт в цьому випадку коштує недорого. А от у боротьбі з сучасною технікою, заснованої на зовсім інших технологіях, приватник безсилий: деталі і вузли у продажу попадаються, але коштують вони приблизно як новий апарат.

 

3. Рекламне агентство. Його створення актуально в межах великих міст, економічне життя яких більш-менш кипуча. Реальність в нашій країні така, що нерідко досить великий за європейськими мірками місто (в 40 - 50 тисяч осіб) за рівнем економіки, культури і освіченості мешканців фактично являє собою село. У людей просто немає грошей, щоб будувати і розвивати в своєму місті щось унікальне. Тому і рекламувати там особливо нема чого. Трапляється, що провінційні рекламні агентства поширюють свою діяльність на цілий регіон - працівники виготовляють вивіски, а потім їдуть в крайової чи обласний центр і монтують їх. В таке рекламне агентство власник повинен добре вкластися, відповідно і вартість послуг буде досить висока. А виходить, велика ймовірність, що потенційні замовники знайдуть більш доступні рекламні компанії.

 

Підіб'ємо підсумки

 

Ми розібрали кілька прикладів зі створення приватного бізнесу - як вдалих, так і в тій чи іншій мірі безперспективних. Насправді їх набагато більше, але загальні принципи розвитку власної справи єдині.

 

Перш за все слід вивчити потреби населення. Уявімо, що ви «звалилися з місяця» і опинилися в незнайомій обстановці, в якій вам судилося жити не один рік. Щоб відкрити якусь справу, вам слід подивитися, чим живе місцевий народ, який його побут, де вони працюють і т. Д. Будь-яка проблема чи невлаштованість в їх житті може стати основою для відкриття справи.

 

Не рекомендується займатися тим, чим займаються десятки і сотні інших людей в даній місцевості. Якщо якусь послугу надають відразу кілька фірм в межах міста або району, то, швидше за все, все це - організації з великим досвідом та усталеною клієнтурою, і новачок нізащо не доб'ється успіху, якщо не запропонує якусь унікальну «фішку» .

 

Перспективна діяльність з виробництва товарів або надання послуг «власного виготовлення», що вимагає певного майстерності, тоді як підприємств торгової сфери в країні явний надлишок.

 

Як ми помітили, найбільш широкі можливості відкриваються в сфері послуг. Це й зрозуміло - асортимент послуг у нашій країні представлений досить слабо в порівнянні з розвиненими країнами, а деякі галузі, що стали буденністю «за океаном», в нашій країні тільки з'являються. Так що ця ніша найбільш вільна для починаючого підприємця.

 

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

 

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

 

Наш багатоканальний телефон:


Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар

Поради щодо мувінговим послуг

Тут розміщені останні новини:

Як вибрати вантажоперевізника!

При замовленні вантажоперевезень, як і будь-яких інших послуг, ми хочемо отримати за свої гроші професійний рівень обслуговування і мінімум проблем. Але

Переїзд під ключ

Ми з легкістю і повною відповідальністю переведемо його в категорію VIP. Сам переїзд під ключ буде виглядати таким чином

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття в Києві і області, послуги вантажників, прибирання приміщень!

Подобається

Ми дуже раді, що Ви користуєтеся нашими послугами і будемо вдячні якщо Ви натиснете: