Вантажники Київ

Послуги вантажників у Києві та області.

Найменування робіт 1 час/грн Мінімальне замовлення Всього грн.
Вантажно-розвантажувальні роботи (до 50 кг.) 110,00 2 год 220,00
Вантажно-розвантажувальні роботи (більше 50 кг.) 120,00 2 год 240,00
Збірка-розбирання меблів 110,00 2 год 220,00
Поповерховка --- --- від 10 грн / 1 поверх (1 вантажник)

Вимоги, що пред'являються до вантажників в сучасних транспортних компаніях

Успіх тієї чи іншої мувінгової компанії залежить не тільки від виробничих потужностей або грамотно вибудуваної фінансової системи, а й від ставлення керівництва до свого персоналу. Це стосується всіх сфер виробничої та іншої діяльності. До зовнішньої привабливості компанії в даний час ставляться з усією серйозністю і з підвищеними вимогами. Не оминуло це і таку всім знайому професію як вантажник.

 

Вимоги в солідних транспортних і мувингових компаніях до своїх вантажникам підвищені. Це можна помітити ще при прийомі їх на роботу.

Тут не викликає подиву, що від кандидатів вимагають підтвердження технічної освіти. Це тільки людині, не пов'язаній з даною виробничою діяльністю, може здатися дивним. А адже це не просто примха роботодавців або кадровиків, і навіть не прагнення наздогнати за модою чи наслідування конкурентам. Це викликано необхідністю, так як підходи до роботи постійно змінюються, конкуренція на ринку зростає і, щоб закріпити і розвинути свій успіх потрібно чітко дотримуватися відповідних вимог. Це відноситься і до вантажників. Як до їх відношенню до роботи, так і до зовнішнього вигляду. Адже складність поставлених перед ними завдань і обсяг виконуваних робіт постійно зростає. Крім того, їм доводиться спілкуватися з найрізноманітнішим колом людей.

 


Сьогодні недостатньо бездумного перетягування речей з місця на місце або просте участь вантажника в вантажно-розвантажувальних процесах. Сучасний вантажник повинен вміти розібрати і зібрати предмети меблів і різноманітні конструкції. Адже без цього не обійтися при офісних , квартирних , дачних , переїздів під ключ і промислових переїздів .

 

 

Тут і будуть потрібні хоч які-небудь елементарні технічні знання, навички та досвід. Не володіючи ними, навряд чи вийде розібрати і назад зібрати навіть комп'ютерний стіл.


Послуги вантажників

переезення меблів київ збірка розбирання меблів такелажні работи Київ

Зовнішній вигляд, акуратність, відсутність шкідливих звичок, прояв ввічливості і відповідальне ставлення вантажників до роботи в сучасних транспортних компаніях стало обов'язковим атрибутом. Замовник очікує саме цих якостей. Такі вимоги логічні й мають своє обгрунтування. Адже замовник своїми грошима оплачує потрібні йому послуги, і тому хоче отримати їх у повному обсязі. У нього повинна бути впевненість, що до нього і до його речам поставляться з належним увагою і ставленням, що всі перевезені предмети будуть доставлені в цілості до встановленого часу.

 

 

Сучасні транспортні компанії не допускають у своїй роботі появи співробітників «під шафе» або знайомих тільки з «великим і могутнім». На зміну їм прийшов новий тип вантажника, навчений ввічливому поводженню, приємним зовнішнім виглядом, акуратний і уважний, що знає свої обов'язки, і готовий швидко і якісно виконати свою роботу.

 

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар