грузовое такси Киев

Перевезення вантажними автомобілями по місту

Ринкові відносини не можуть існувати без всіляких вантажних перевезень . Різні вантажі експортують з однієї країни в іншу, підтримуючи тісні торговельні відносини. Крім експорту та імпорту товару, перевезення вантажів використовуються і на території міст, причому такий вид є найпоширенішим. Доставляти готову продукцію з складу в магазини - це досить вигідне і прибутково справу, причому пробитися своїми силами на ринку праці в даній сфері поки що не складає особливих зусиль.

Детальніше

Практично кожен з нас коли-небудь зіткнеться з потребою доставки важкуватого вантажу: холодильника , комп'ютера, меблів, пральної машини і т.п., тоді кращим варіантом буде перевезти весь необхідний інвентар на спеціалізованому транспорті, замовивши послугу. Хоча багато городян вважають за краще самостійно доставляти товари до будинку, що є досить довгим і важким процесом. Причому ДАІ стверджує, що вантаж висотою за 40 сантиметрів, закріплений на даху автомобіля, збільшує ймовірність катастрофи - перекидання автомобіля, в два рази.


офисный переезд Киев грузовое такси Киев квартирный переезд Киев
Схема роботи бізнесу внутрішньоміських перевезень досить проста. На чолі пара тисяч приватних осіб, що володіють 1-3 автомобілями. Так як більшість підприємців не реєструють свої дані, то і податки, відповідно, не платяться. Кожен меблевий магазин або ринок будматеріалів підтримують зв'язок з подібними підприємцями, маючи в розпорядженні 2-3 машини.

 

Найцікавіше полягає в тому, що за відсутності оподаткування, ці приватні особи є найдорожчими на ринку праці. За годину оренди автомобіля типу «Газель» з вас візьмуть 70-80 грн. на годину, більш важкі машини - 100 грн. і вище. Водії так сильно задирають ціни не через жадібність, а з передбачливості - адже автомобіль не вічний і коли-небудь його потрібно буде лагодити, а ось у скільки це обійдеться - невідомо. Тому підприємці встановлюють тарифи з розрахунком на безоплатний ремонт своїх авто.

 

Головний закон ринку таких перевезень: чим різноманітніше парк машин, тим краще. Існують компанії з парком від 4 до 10 машин (кількість автомобілів має бути парним). Більш великі компанії - це фірми-диспетчери, у розпорядженні яких є близько 10 - 40 машин. Прибутковіші замовлення такі фірми забирають собі, а що простіше, то доручають більш дрібним підприємствам, отримуючи з цього прибутки в якості посередника. Найбільші автопарки містяться у прямих перевізників , кількість машин в яких повинно бути не менше 100. Такі великі підприємці, найчастіше, мають власну ремонтну базу, склади для перевантаження товару.

 

Річний оборот дрібних фірм починається від 3 до 10 мільйонів грн., фірми-диспетчери заробляють від 40 до 120 млн. грн., прямі перевізники стартують з позначки в 400 млн. Зазвичай, прямі перевізники не зупиняються на внутрішньоміських перевезеннях, пропонуючи клієнтові розширений спектр послуг, наприклад: «доставка від митниці до магазина».Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар