термінова доставка вантажів по Україні

Перевезення по Україні збірних вантажів

Перш за все, необхідно розуміти, що збірний вантаж являє собою не своєрідний конструктор, без збірки якого неможлива його транспортування, а є об'єднанням декількох невеликих партій вантажу, наданих декількома різними замовниками з метою якнайшвидшої доставки всього вантажу в одному напрямку. Такий підхід значною мірою дозволяє заощадити час і знизити фінансові витрати клієнтам транспортної компанії.

Спосіб відправки збірних вантажів є взаємовигідним як для замовників, так і для виконавця робіт. Вигода для замовника більш очевидна, адже клієнтові немає необхідності платити за оренду всього транспортного засобу при відправленні незначного обсягу вантажу, а можна заплатити лише за ту частину транспортного відсіку, яку займає тільки його товар.

Вигода ж для транспортної компанії в Києві на перший погляд менш очевидна, але, безумовно, також присутня. По-перше, при доставці збірного вантажу немає необхідності робити кілька ходок в однаковому напрямку, зношуючи при цьому дорогу транспортну техніку. По-друге, можна залучити відразу кілька клієнтів, які при вдалому результаті доставки збірного вантажу до місця призначення, з великою часткою ймовірності залишаться постійними клієнтами транспортної компанії, паралельно рекламуючи перевізника своїм знайомим або просто партнерам по бізнесу. Такий вид реклами є найбільш надійним, при цьому платити за послуги рекламного агентства не потрібно.


грузовые перевозки по Украине грузовое такси Киев дешево вывоз строительного мусора Киев

Крім ряду очевидних переваг, слід зазначити, що доставка вантажів по Україні, точніше, організація цього заходу є досить важким і трудомістким заняттям. У першу чергу необхідно знайти і об'єднати в єдиний збірний вантаж невеликі партії вантажів, що належать різним господарям. При цьому кінцевий пункт доставки повинен бути однаковим для всіх власників складової частини збірного вантажу, в іншому випадку втрачається весь сенс вигоди такого типу вантажоперевезення.

Наступним етапом є оформлення всієї необхідної документації на всі партії вантажу. Також обов'язково попередньо уточнити місце, в яке має бути доставлений вантаж - або на склад транспортної компанії, звідки партії вантажу будуть забиратися замовниками самостійно, або ж до кінцевої точки, зазначеної одержувачем.Замовник повинен переконатися в правильності та повноті оформлення супровідної документації. У разі обумовленої доставки на склади транспортної компанії, слід поцікавитися якістю і необхідністю додаткової обробки доставленого вантажу безпосередньо на складі, якістю і гарантіями збереження вантажу.

Необхідно укласти договір на доставку партії товару в складі збірного вантажу. У договорі необхідно врахувати наступні важливі моменти:

• вид і якість упаковки вантажу. Перед відправкою вантаж повинен бути запакований і закріплений у відповідності з діючими нормативними документами в галузі вантажоперевезень. Дуже важливо простежити виконання цього пункту договору, адже від цього залежить успішна доставка вантажу в пункт призначення;

оформлення документації повинна в повному обсязі відповідати виду вантажу;

терміни доставки вантажу і послідовність його розвантаження. При складанні маршруту руху збірного вантажу мають бути враховані рекомендації та обов'язкові вимоги. Також в суворій відповідності з правилами безпеки повинна бути обговорена розвантаження товару в кінцевому пункті доставки;

ступінь матеріальної відповідальності за збереження цілісності вантажу на кожному з етапів його транспортування компанією - перевізником. Можливість та порядок оформлення страховки на вантаж, що перевозиться також повинні бути обумовлені.

Тільки правильно склавши договір, переконавшись, що транспортна компанія бере на себе відповідні повноваження, можна бути впевненим в успішному результаті доставки вантажу до місця його призначення.

Слід зазначити, що основними видами транспорту при доставці збірних вантажів є: залізничний і морський (річковий) транспорт. Наступним по популярності йде автомобільний, а замикає список повітряний транспорт.

Перш ніж приступити до вибору транспортної компанії по Києву з метою доставки свого вантажу, замовник повинен ознайомитися з відгуками фахівців та інших клієнтів з роботою того чи іншого перевізника. Крім того, на сайтах великих транспортних компаній існує послуга попереднього розрахунку вартості доставки вантажу, якою можна скористатися для отримання приблизних відомостей про порядок цифр грошової суми, яку необхідно буде витратити на послуги з перевезення вантажу.

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар