грузоперевозки по Украине

Доставка вантажів автомобілями, вантажоперевезення Київ і Україна

Більшість компаній воліє використовувати послуги організацій, які доставляють вантажі за допомогою автомобілів. Сьогодні постараємося розібратися, в чому полягає причина популярності таких послуг не тільки на території України, а й по всьому світу.

 

Звичайно, в кожній країні є свої нюанси, але в більшості своїй схема роботи майже однакова. Важливий принцип, якого притримують перевізники вантажів - це доставка від місця до місця . Якщо вибирати перевезення товару на вантажівці, це допомагає позбутися проблем із зайвою розвантаженням і завантаженням товару . Інші види перевезень не настільки зручні.

 

Приміром, спочатку доставляється вантаж до літака, поїзда або корабля, а звідти вже до пункту призначення. Природно, велика кількість пересадок в кінцевому підсумку призведе до того, що частина вантажу може бути загублена або пошкоджена.

 

Ще один плюс, який мають автомобільні перевезення - відсутність прив'язок до якого-небудь графіком. Вам не потрібно стежити за часом відправлення складу або колони, тому що вони можуть пересуватися в будь-який час доби. Вантажні автомобілі тепер, варто відзначити, в більшості великих міст можуть вільно переміщатися саме в нічний час доби. До того ж, у клієнта з'являється можливість контролювати переміщення власного вантажу. Доставку можна прискорити, сповільнити або зовсім змінити маршрут.


грузоперевозки по Украине грузовое такси Киев услуги спецтехники Киев

Але не тільки гнучкий розклад є перевагою доставки вантажів автомобілями. До того ж, автоколона може бути гнучкою, а це дозволяє здійснювати вантажоперевезення будь-якої складності . Можна вибрати при необхідності техніку з тентом, бортами, і навіть рівень вантажопідйомності.

 

При цьому не потрібно боятися, що ви не зможете самостійно скласти автоколону - в цьому допоможуть фахівці. Кожна поважаюча себе автотранспортна компанія має штат компетентних фахівців, які допоможуть розробити правильний маршрут прямування замовлення, або підібрати індивідуальний склад колони. Будуть враховуватися не тільки побажання клієнта, але і характеристики вантажу, його особливості і напрям.

 

Ще один важливий фактор - це тарифи на перевезення на українському ринку . Порівнюючи із залізничними перевезеннями, які подорожчали на 10 відсотків, автомобільні послуги стали дорожчими лише на 1,5%.

 


Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар