міжнародні вантажоперевезення

Можливі проблеми на митниці.

У роботі вантажоперевізників відбувається маса непередбачених обставин. Зокрема, це стосується неприємностей, які очікують багатьох людей при перетині державного кордону. При цьому багато фахівців до цих пір не знають як себе вести, якщо вони впевнені, що співробітники митниці допустили помилку або поставилися не справедливо.

 

У цій статті ми розглянемо способи, докази своєї правоти по відношенню до митних органів. Напевно, багатьом відомо, що митні органи в нашій державі мають право покладати і залучати різних фізичних осіб до адміністративної відповідальності у разі порушення ними митних правил.


грузоперевозки по Украине грузовое такси Киев квартирный переезд Киев

Цікаво відзначити, що за відсутності угоди з митними особами залучені перевізники вантажу по Україні до адміністративної відповідальності мають право оскаржити їх рішення в суді. Це здійснюється відповідно до порядку, який встановлений Кодексом України з приводу адміністративних відносин. Даний порядок складається безпосередньо в тому, що оскарження обходить згідно двома схемами. У першому випадку, як уже обмовлялося, через суд. У другому випадку через вищестоящий митний орган. На практиці показано, що судовий порядок більше доводить правоту фізичних осіб. Власне кажучи, тому він і користується попитом більше. Разом з тим, слід зазначити, що подача скарги до вищестоящого органу над митниками ні в якому разі не позбавляє осіб у праві подачі позовів до суду в подальшому. Але в тому випадку, якщо і так не підходить покараним особам. Що стосується вищого органу, то він не обкладається державним митом. А ось для скарги до суду доведеться мінімум заплатити близько ста гривень. Іноді сума може дійти до колосальних розмірів. Але це скоріше в тому випадку, коли все ж не правою стороною виявляється або транспортна компанія , або сам перевізник вантажу . Що стосується строків розгляду скарги та інших нюансів, вони все описані в Кодексі. Що стосується права присутності на розгляді скарги, то воно також передбачено українським законодавством. Пам'ятайте, що ви має право відстоювати свої права. Але тільки, якщо ви дійсно в них упевнені.


Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар