грузоперевозки по Украине

Оренда крана-маніпулятора - вантажник, перевізник і незамінний помічник!

Підйом, переміщення, навантаження або розвантаження, подача якихось вантажів на будівництвах або в області іншої людської діяльності неможливі без присутності спеціалізованої техніки під назвою автокран. Тобто, не зовсім автокран. А ще й повноцінний бортовий вантажівка.

Коли щось не так давно оренда крана-маніпулятора була нечасто пропонованою послугою, а ось сьогодні ця універсальна багатофункціональна машина припала до двору буквально всюди, особливо в будівельній сфері і в вантажоперевезеннях. Крім бортової вантажівки, кран-маніпулятор може бути встановлений на самоскиді, а також на контейнеровозе і іншому транспортному засобі.

Багатофункціональність робить фактично непомітними навіть такі мінуси, як:

1. Зниження вантажопідйомності базової машини приблизно на третину.
2. Необхідність укорочення або зрушення вантажної платформи назад.

 

Плюси крана-маніпулятора при будь-яких роботах виглядають в цілому однаково:


грузоперевозки по Украине грузовое такси Киев услуги спецтехники Киев

 

1. Замість двох технічних одиниць - вантажівки і автокрана - ви берете в оренду лише одну, і вона працювати буде за двох. Цим досягається величезна економічна вигода.
2. Кран-маніпулятор в оренду береться дуже часто, якщо вантаж треба розвантажити, перемістити або подати в умовах надто обмеженого, тісного простору.
3. Вантажопідйомності стріли в кілька тонн і довжини вантажної платформи вистачає для перевезення досить великих предметів і довгих матеріалів. Можна перевезти брус, профнастил, електротрансформатор, якесь інше обладнання і т.п.
4. Кран-маніпулятор, маючи достатньо простору вантажну платформу і змінне обладнання своєї гідравлічної стріли, може виступити в ролі автовозу або евакуатора, що дуже потрібно часом багатьом автомобілістам.
5. Оренда гідроманіпулятора частенько використовується в малоповерховому, в приватному будівництві, де спецтехніка виступає в ролі вантажівки і автокрана одночасно.

Гідравлічний привід кранової стріли - це знахідка для споживача. На оголовок можна підвішувати різні захоплення - для колод, труб, блоків, металобрухту. Також є можливість оснастити машину траверсой для евакуації автомобілів і іншими механізмами.

Кран-маніпулятор - це універсальний трудяга. Здатний бути і вантажником, і перевізником, і незамінним помічником!

 

 


Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар