грузовое такси Киев

Вантажне таксі по Києву і області, перевезення довгоміром

Вантажоперевезення були і залишаються однією з затребуваних послуг, в яких однаково потребують як підприємства, так і окремо взяті приватні особи. При цьому вибір транспортного засобу залежить в першу чергу від виду вантажу, що перевозиться. Так, наприклад, компаніям, які працюють у сфері торгівлі, може знадобитися перевезти товар, потребує особливого температурному режимі , і вірним рішенням у цьому випадку буде взяти в оренду ізотермічний фургон (рефрижератор) , а приватній особі для квартирного переїзду цілком достатньо місткості і вантажопідйомності Газелі.

 

Если же речь заходит о крупнотоннажных перевозках, то единственных вариант доставить груз без ущерба для его качества становится аренда бортового длинномера, представляющего собой «симбиоз» мощного тягача и прицепа.


грузоперевозки по Украине грузовое такси Киев услуги спецтехники
Оренда цього виду спецтехніки в Києві має незаперечні переваги, у тому числі:
1. Назва машини чітко дає зрозуміти, що основне її призначення це перевезення вантажу , довжина якого не дозволяє транспортувати його стандартними самоскидами, причепами або напівпричепами. Тільки довгомір здатний розмістити на борту металоконструкції, пиломатеріали, залізобетонні вироби, що досягають в довжину до 12 м (13,6 м, це максимально можлива довжина).
2. Ще одним фактором, що схиляє до вирішення орендувати бортовий довгомір, є його вантажопідйомність. Одночасно цей вид спецтехніки може перевозити вантаж , вага якого не перевищує 20 тонн. Особливо зручно це для компаній, що займаються будівництвом та виробництвом. Оскільки дана обставина дозволяє транспортувати не тільки велика кількість матеріалів для будмайданчика і сировини для виробництва чого-небудь, але і контейнери, битовки, необхідну для робіт техніку, верстати (токарні, слюсарні).
3. Конструкція длинномера дозволяє доставити будь-який вантаж до місця призначення, зберігши його первинні властивості. Це обумовлено наступними моментами:
- Плавність ходу незалежно від рельєфу місцевості та стану дорожнього полотна (досягається за рахунок здвоєних шасі і вибраного конструкторами типу підвіски);
- Схоронність гарантує і обмеження внутрішнього простору бортами (глибина 70 см), в разі необхідності можуть встановлюватися додаткові стійки, а для фіксації вантажу передбачені ремені - стяжки.
4. Довгомір управляється співробітниками компанії, що надає послуги з його оренді, що мають не один рік стажу за плечима, що дозволяє в рази підвищити безпеку транспортування.
5. Орендувати бортовий довгомір вигідно не тільки тому, що він завдяки своїй місткості і вантажопідйомності може скоротити число рейсів, а й тому що можливість відкидати борта скорочує час навантаження і розвантаження. І перше, і друге обставина значно знижує витрати арендополучателя.

 

Варто відзначити, що вартість оренди бортового длинномера залежить від багатьох факторів (вид вантажу, дальність поїздки, терміни), тому, як правило, ціна цієї послуги договірна.Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар