Перевезення з застосуванням крана-маніпулятора

Перевезення з маніпулятором

Послуги перевезень різних вантажів постійно затребувані не тільки підприємствами, а й населенням. Виконати доставку невеликих вантажів не складає труднощів. Дану послугу пропонує велике число перевізників. Зовсім інша справа, коли мова йде про доставку великогабаритних вантажів. Звичайно, транспортні компанії пропонують виконати перевезення будь-яких категорій вантажу, але процес навантаження і завантаження товару перетворюється в тривалу процедуру. При цьому зростають матеріальні витрати. Доводиться залучати додатково бригаду вантажників, використовувати такелажне техніку, яку також обов'язково слід доставити до місця завантаження / розвантаження товару.

Доповнити вантажівка підйомником

Після появи в масовій експлуатації підйомних кранів різної вантажопідйомності стало можливим скоротити час навантажувальних операцій. Але дані машини володіли підвищеними габаритами і вимагали окремого шасі.
Положення вдалося змінити завдяки застосуванню гідравлічних маніпуляторів. Даний механізм відрізняється потужністю і компактністю, а також має можливість точного управління. Професійні транспортні компанії почали оснащувати свою продукцію такими вантажопідйомними пристроями.


вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево квартирний переїзд по Україні

Основні особливості

Конструктивно гідравлічний маніпулятор складається з наступних деталей і частин:
• рами опорного типу;
• телескопічної стріли;
• силового приводу;
• поворотної колони;
• виносного пульта управління.
Харчування даного крана проводиться від двигуна автомобіля-носія через коробку відбору потужності. Такий варіант забезпечує високу продуктивність системи протягом тривалого часу роботи.
Висока маневреність стріли передбачає застосування таких кранів-маніпуляторів навіть в умовах обмежених габаритів. При цьому система безпеки не дозволяє перевищити допустимі параметри при експлуатації.


Зручно, надійно, недорого

Для замовлення вантажівки, доповненого маніпулятором, слід звернутися в одну з транспортних організацій. При цьому слід враховувати, що найкращим варіантом стане запит даної послуги в перевіреної фірмі, що має великий досвід роботи в даній сфері.
Тільки тут можливо підібрати автомобіль певного тоннажу, здатний доставити потрібну кількість вантажу з найменшими матеріальними витратами. Крім того, подібні організації мають кваліфікованим персоналом, який забезпечить швидку і якісну перевезення вантажів різного характеру на будь-які відстані. Завантаження та вивантаження великогабаритного вантажу проводиться одним водієм, що дозволяє значною мірою знизити витрати на транспортування.
Також різноманітний власний автопарк дозволяє підтримувати прийнятний рівень цін для постійних замовників, а єдина диспетчерська служба збільшує оперативність роботи. Весь транспорт проходить планове обслуговування і ремонт у встановлені терміни для забезпечення надійності та безпеки.
Доставка вантажу з використанням маніпулятора - це гарантія доставки великогабаритних вантажів з мінімальними витратами.Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар