Квартирний переїзд самостійно

Квартирний переїзд самостійно

Будь-які, навіть позитивні або зовсім незначні зміни усталеного укладу життя часто змушують переживати досить відчутний стрес. Бажано або вимушено відмовляючись від подальшого збереження налагодженого побуту, залишаючи обжиту (інакше кажучи, безпечну) територію, в душі практично кожного який переїжджає селиться цілий букет різноманітних почуттів, від спустошеності до радісного піднесення, які часом щомиті змінюють один одного. Полегшити хиткий стан невизначеності і розгубленість в кількості речей, де кожна дрібниця раптом стає важливою, допоможе чітка організація переїзду, поетапна підготовка і оптимістичний настрій.

Етап 1: планування

Правильне попереднє планування запобігає погані показники!

Списки речей, незважаючи на удавану відсутність їх необхідності, насправді значно допомагають не потонути в хаосі, пов'язаним з переїздом квартири або дачі. Переліки майна зручно складати або за типом речей, або по кімнатах їх «постійного місця проживання». У першому випадку окремо записуються всі книги, посуд, одяг та інші речі, які є в будинку. У другому варіанті все трохи простіше і зручніше, адже, по-перше, не доведеться снувати по всій квартирі, описуючи розташовані в різних її куточках дрібниці типу статуеток або квітів в горщиках, а до того ж на новому місці набагато легше буде освоїтися, розпаковуючи речі по кімнатах і відразу приводячи їх до ладу. «Опису майна» краще зайнятися ще за місяць до передбачуваного переїзду, адже в процесі зазвичай виявляється кілька «норок» з запасами, про які ніхто й не пам'ятав.

В цей же час слід почати запасатися пакувальним матеріалом. Зручніше за все використовувати картонні коробки однакового розміру (так їх буде легко «утрамбувати» в транспортний засіб). У їх пошуках можна відвідати найближчі книжкові або продуктові магазини, де коробки є завжди і в достатку. Також знадобляться щільні мішки для будівельного сміття, куди дуже зручно упаковувати ковдри і подушки, масивну одяг (наприклад, пуховики), постільні речі та інший текстиль. Для надійного збереження речей в циклі «навантаження - переїзд - відвантаження» заздалегідь необхідно придбати паперовий і звичайний скотч, яким слід зміцнити коробки, газети або звичайний папір для дбайливого упаковки посуду і тендітних речей, пакувальну і «бульбашкову» плівку. Щоб не заплутатися в різноманітті однотипних коробок, їх краще промаркувати. Для цієї мети як не можна краще підійде перманентний маркер і ярлики. Добре буде промаркувати коробки різними кольорами за типом речей або кімнаті їх постійного місцезнаходження.

На етапі планування переселення в нове гніздечко останнім кроком є ​​визначення порядку збору речей. У початкових списках всього нажитого майна можна позначити черговість його упаковки кольоровим маркером. Тоді набагато легше буде зорієнтуватися і не забути нічого, захопившись знайденим в надрах шафи сімейним альбомом. Всі ці заходи слід завершити за 2-3 тижні до переїзду, щоб потім без поспіху акуратно упакувати всі речі, та ще й встигнути набратися сил перед таким відповідальним подією.


вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево квартирний переїзд по Україні

Етап 2: збори

Коли основне планування вже вироблено, списки речей складені і продумані до дрібниць, коли намічена хоча б приблизна черговість їх упаковки для переїзду в нове гніздечко, починає здаватися, що і правда «стало легше дихати», приходить чітке розуміння структури того кістяка домашнього затишку, який слід перемістити в новий будинок, щоб скоріше налагодити там звичний уклад життя. Настає виснажливий період, коли все нажите потрібно упакувати, та ще так, щоб не розбити дорогоцінний сервіз або улюблене дзеркало.

порядок зборів

Щоб за два тижні до переїзду квартири на нове місце раптом не схаменутися необхідних в щоденному побуті речей, які як виявилося, знаходяться на дні найдальшої коробки в кутку комори, упаковувати майно краще почати з тих предметів, які найбільш рідко використовуються. Під цю категорію потрапляють в першу чергу численні «інтер'єрні» штучки, наприклад, картини, статуетки, настінні світильники, невеликі полички, які купувалися окремо від меблів. Також можна почати розбирати антресолі шаф, комору чи підвал, несезон взуття. Важливо постаратися не відволікатися на знайдені в процесі «расхламленія» речі, а зосередитися тільки на тому, щоб якомога швидше впоратися і не сильно надихатися пилом. Також не можна забувати маркувати всі коробки, щоб легше було визначити, наскільки дбайливо треба ставитися до них в процесі транспортування і не загубитися в хаосі по приїзду в новий будинок.

На цьому ж етапі слід серйозно задуматися про можливу необхідність перевезення меблів або великої побутової техніки і, якщо це буде потрібно, замовити вантажівку відповідного розміру. У будь-якому випадку, для того щоб перенести важкі коробки знадобитися допомога, за якою можна звернутися також до друзів і знайомих. Їх краще попередити заздалегідь, щоб важливі плани не співпали з іншими значущими подіями.

Можливо, варто скоротити обсяги свого майна і переглянути доцільність зберігання старих шкільних зошитів або зайвого одягу. Звичайно, не потрібно безжально відмовлятися від тих цінних речей, які набувають своєрідну «додану вартість» зберігають трепетні спогади про важливі події або просто гріють душу, адже їх втрата може спровокувати ще більш спустошене душевний стан і зайві переживання, яких і так досить при переїзді на нове місце проживання. Однак все ж необхідно провести ретельну ревізію всіх наявних запасів.

В останню чергу, вже напередодні від'їзду слід упакувати особливо цінні речі і документи, предмети особистої гігієни, одяг, яка часто використовується, залишки посуду, постільна білизна. Коштовності та важливі документи заради безпеки краще визначити в окрему коробку і перевозити особисто. Для того щоб полегшити адаптацію на новому місці добре буде зібрати певний «прожитковий» мінімум на перші кілька днів і упакувати його окремо від усіх інших речей. Це та коробка, яка буде розпакована першої після переїзду. У неї слід визначити чайник або кип'ятильник, кілька чайних пакетиків, кава і цукор, набір швидкої їжі (наприклад, сухі сніданки, печиво, фрукти, горіхи), по одній чашці, глибокій тарілці, вилці і ложці на кожного члена сім'ї, а також ніж і обробну дошку. Знадобляться один комплект постільної білизни, рушники та засоби гігієни, домашня і змінний одяг, нижню білизну. Не варто забувати про мобільний телефон, ноутбук або планшеті, якщо вони необхідні, зарядний пристрій, документах, грошах і ключах від нової квартири, які теж слід упакувати в «строкову» сумку.

Тепер залишилося тільки спланувати всі майбутні в день Х справи, щоб звільнити голову і при цьому ні про що не забути.


Етап 3: заключний.

Назавжди розлучаючись з обжитий, звичним життям і полюбилася територією, де зосереджені приємні спогади, затишні домашні клопоти, цільна історія життя з усіма її перипетіями, людині, навіть найстійкішому зовні і непохитному, властиво випробовувати серйозний стрес. Нестійкий стан породжує безліч страхів і сумнівів. Часом навіть здається, що просто немає сил впоратися, привести в порядок своє оточення, відпустити старі тривоги і почати облаштовувати новий будинок з новою історіей.Чтоби якось пом'якшити ту розгубленість і невпевненість, яка враз навалюється при переїзді, необхідно серйозно поставитися до організації настільки важливої ​​події.

За плечима планування переїзду і упаковка речей, і ось цей знаменний день, наповнений нескінченними клопотами, вже стукає в двері разом з наступною зорею.

У день переїзду краще встати раніше, смачно і ситно, але не дуже калорійне поснідати, спокійно налаштуватися на майбутнє важлива подія і зайвий раз перевірити надійність упаковки всіх речей, що вбереже від непотрібних хвилювань при найменшому стукоті з кузова в процесі транспортування. Всі коробки з метою безпеки повинні бути укріплені скотчем і щільно закриті, висувні шухлядки і дверцята шаф прикріплені до корпусу меблів без можливості відкритися на вибоїнах, а тендітні предмети надійно загорнуті в поролон, папір, плівку або старі ковдри. Цінні речі, документи і «строкову» сумку необхідно відкласти в сторону, щоб не занурити разом з усіма речами, а й не забути.

Існує певна стратегія правильного розташування вантажу в кузові вантажівки, яка дозволяє доставити всі предмети до місця призначення, не пошкодивши їх. В першу чергу слід вантажити найважчі речі (меблі та побутову техніку), розміщуючи їх в глибині кузова поруч з кабіною. Потім необхідна «прошарок» з одягу і м'яких предметів, упакованих в щільні мішки для будівельного сміття, після чого у своєму розпорядженні меблі і коробки з речами, починаючи з найбільш великих. Невеликі коробки з книгами або іншими предметами зручно розмістити під столами або на відкритих нижніх полицях стійких комодів і тумб.

По приїзду не варто відразу ж хапатися розпаковувати все нажите майно. Інакше є великий ризик загрузнути в великій кількості предметів, які поки що не мають свого законного місця зберігання. Тим більше для легкої адаптації і відсутності необхідності переривати половину коробок в пошуках вкрай необхідних речей заздалегідь була підготовлена ​​«термінова» сумка, де знаходиться набір предметів, необхідних на перший час. Коли основні хвилювання і переживання, характерні при необхідності покинути звичне гніздечко, вже позаду, саме час в спокійній обстановці випити чашку чаю або кави з печивом і задуматися про тих приємних клопотах, які пов'язані з облаштуванням нового будинку.

Переїзд на нове місце проживання так вимотує, але саме він дає можливість позбутися від зайвого вантажу, оновитися, заново переосмислити своє життя. Саме цей аспект в процесі переселення дуже цінний, адже часто абсолютно немає часу просто зупинитися на хвилину в нескінченному колесі турбот і озирнутися навколо.Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар