Переїзд по фен-шуй

Переїзд по фен-шуй

Переїзд - велике, об'ємне по трудовитратах і дуже хвилююча подія. Підходити до нього варто з максимальною відповідальністю, адже будинок - не просто дорога річ, з приходом в нову оселю повністю змінюється обстановка, оточення і життєвий фон. І не дивно, що, готуючись в'їхати в нову квартиру або будинок, ми відчуваємо дискомфорт і переживання: чи буде зручно і чи сподобається нам жити в новому місці? Фахівці фен-шуй вважають, що, при дотриманні деяких правил, можна створити гарну енергетичну обстановку в будинку, яка подарує радісну і щасливе життя на новому місці.

І починати варто заздалегідь.

Перед переїздом

Дотримуватися деяких правил фен-шуй необхідно ще до фізичної зміни місця проживання. Готуючись до переїзду, не варто заздалегідь ставитися до будинку, в якому ви ще живете, як до тимчасового: залишати недоробленим ремонт, ігнорувати поломки і забувати про прибирання. Адже це місце довгі роки було вашим надійним притулком. Важливо, їдучи, залишити після себе чисту енергетику майбутнім мешканцям.

Завчасно збираючи речі, критично огляньте все ваше майно. Напевно за роки накопичилося багато старого і непотрібного. Якщо річ давно лежить без діла і при цьому не є сімейною реліквією або чимось дійсно цінним для вас - позбавляйтеся від неї. Необов'язково викидати: можна продати в інтернеті або віддати комусь, хто зможе нею скористатися. Уміння позбавлятися від мотлоху дуже важливо для циркуляції енергії - викидаючи непотрібне, ви регламентіруете готовність до якісних змін у своєму житті.

Після виселення зі старої квартири не можна залишати за собою безлад. Обов'язково проведіть наостанок генеральне прибирання.

Перед тим, як покинути будинок, згадайте все хороше, що пов'язує вас з цим місцем і подумки подякуйте йому за щасливі моменти. Можна залишити на прощання кілька монет. Їхати обов'язково потрібно з легким серцем і без жалю.


вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево квартирний переїзд по Україні

У день переїзду

Краще вибирати для переїзду дні зростаючого місяця, а час дня має бути ранковим - до полудня хоча б одна велика річ повинна зайняти місце в майбутньому житло.

Якщо ви користуєтеся послугами професійних вантажників, пам'ятайте, що першими в квартиру в день переїзду повинні вступати саме господарі, а не співробітники обслуговуючої мувінгової компанії.

Відкривши двері в нову квартиру, потрібно позначити свій прихід. На деякий час включите світло (навіть якщо за вікном світло), відкрийте всі вікна, водопровідні крани і включіть музику.

Як тільки видасться вільна хвилинка - випийте чаю або води з нового будинку.

Навіть якщо вам дісталася ідеально чиста квартира, проведіть вологе прибирання із злегка підсоленій водою - як відомо, сіль має чудове властивість очищати енергетику і вбирати негатив. Також буде не зайвим запалити пахощі, що відмінно доповнить провітрювання всього будинку. Всі ці маленькі ритуали втілять залишкову негативну енергію в квартирі в позитивну.

Розпаковуючи речі, робіть це акуратно і з любов'ю. Ретельно підбирайте місця для їх установки.

Першу ніч бажано провести в новому будинку. Але якщо це неможливо з тих чи інших причин, залиште в квартирі свої домашні речі замість себе.

А чудовим завершенням радісного дня переїзду стане солодкий стіл: відсвяткуйте нове життя святковим тортом, що буде символізувати солодке життя на новому місці.

І, найголовніше: сприятливу енергетику створює ваш настрій, з яким ви входите в нові двері. Якщо наповнити процес переїзду радістю і вдячністю, подальше життя буде такою ж!Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

Залишити коментар