Перевезення тварин в автомобіліі

Квартирний переїзд

Робити помилки характерно кожній людині, але хтось вважає за краще не набивати хворобливих шишок і вчитися не на своїх, а на чужих помилках. Особливо, якщо торкнуться такої делікатне питання, як квартирний переїзд. Київ весь час в русі, але далеко не кожен громадянин стикався з необхідністю зміни місця проживання. Тому прийнято вважати, що квартирний переїзд недорого коштує і забирає максимум пару календарних днів. Дрібниця. Але це не так. На доказ того варто ознайомитися з рядом типових помилок, щоб бути у всеозброєнні.

Помилка №1

Квартирний переїзд дешево обійтися стовідсотково не може, тому вигідніше покликати родичів і друзів, яких, благо, що не мало. Та й процес просуватиметься весело і невимушено. А транспорт - це не проблема - у брата відмінна газель, він точно не відмовить у допомозі.


вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево квартирний переїзд по Україні

Розбір польотів

Це найпоширеніша і фатальна помилка, через яку і провалюється, здавалося б, спланований квартирний переїзд. Київ зі своїм ритмом неодмінно підставить в найбільш непередбачуваний момент: брат віддасть машину в ремонт, у родичів виявляться серйозні справи, а друзі як на зло виявляться у відрядженні.

Розумно вибрати мувінгову компанію, яка виконати квартирний переїзд недорого і заощадить ваш час і нерви. У професійній компанії не буває форс-мажорів, співробітники, що хворіють завжди підміняються, а машини справні як ніколи.


Помилка №2

З десяти обзвоненних компаній знайшлася та, яка погодилася виконати квартирний переїзд дешево. Відмінно, пристойна економія, та й ще на покупку нового телевізора вистачить!

Розбір польотів

І так надійде кожен, навіть не запитавши у чому підступ, що далеко неправильно. Безумовно, бюджетні варіанти пропонують приватники, які порахували, що один з більш вигідних і ефективних варіантів заробити є квартирний переїзд.

Київ сповнений оголошень з текстом «Виконаємо квартирний переїзд недорого», але такі «перевізники» часто працюють без договору, а замість міцних хлопців, швидше за все, нагрянуть недовірливі особи з тонким запахом перегару.

Необхідно порівняти ціни і вибрати середню. Обов'язково співпрацюйте з компанією, яка працює за договором.

Помилка №3

Купівля пакувального матеріалу - це марна трата грошей. Обійдемося коробками і мішками, а техніку і в руках можна донести до машини.


Розбір польотів

Якщо хочете, щоб квартирний переїзд дешево обійшовся, не варто економити на упаковках для побутової техніки, посуду та інших тендітних речей. В іншому випадку доведеться купувати все те, що поламається або розіб'ється.Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар