Як підготувати маленьку дитину до переїзду

Квартирний переїзд з дитиною

Переїжджаючи в нову квартиру, за зборами та клопотами ви можете забути про одну дуже важливу річ - почуттях маленького чоловічка. Навіть якщо зараз він в тому віці, коли через рік вже не згадає про старому житло, це не означає, що його можна взяти і перевезти як одну з ваших численних речей.

Діти дуже консервативні і сильно прив'язані до місця проживання. Звикання до нової квартирі буде болючим не тільки для нього, а й для вас. Малюк буде погано спати і їсти, вередувати, влаштовувати істерики. Напевно це останнє, з чим вам хочеться зіткнутися відразу після переїзду. Тому витратьте трохи часу, щоб підготувати дитину до переїзду, щоб він став для нього менш травмуючим.

Обов'язково звозите його на екскурсію в нове місце, причому не один раз. З собою візьміть улюблену книжку або іграшку малюка, так він буде відчувати себе спокійніше. Постарайтеся відвідати нове житло тоді, коли в ньому не буде чужих людей, щоб дитина могла спокійно побігати туди-сюди, поклацати вимикачами, заглянути в кожну шафу і оцінити вид з вікна.

Залиште в новому будинку невеличкий подарунок, який малюк повинен знайти самостійно. Якщо виникне необхідність погодувати його, обов'язково виберіть для перекусу те, що він любить найбільше. Так нове місце відразу буде асоціюватися у нього з чимось хорошим.

Якщо дитина вже розуміє ваші пояснення, розкажіть йому, де і що буде перебувати. Покажіть ванну, де він буде купатися. Продемонструйте його нову кімнату. Якщо малюкові вона не сподобається, обговоріть з ним, в чому полягає причина його невдоволення. Можливо, нові шпалери або гарний плакат здатні виправити ситуацію.


вантажні перевезення по Україні вантажне таксі Київ дешево квартирний переїзд по Україні


Покиньте квартиру на першу вимогу малюка. Якщо дозволяє настрій дитини, прогуляйтеся навколо нового будинку, покажіть йому новий дитячий майданчик, парк або інше цікаве місце. Будинки постійно розповідайте, як добре ви будете жити в новій квартирі.

Якщо дитині доведеться піти в інший дитячий сад і залишити своїх друзів на старому місці - це справжня трагедія. В цьому випадку слід згадати всі моменти, які дитині не подобалися в старому саду. Наприклад, розкажіть йому, що там не буде шкідливого Колі, з яким вони вічно б'ються, а дорога до саду буде займатися менше часу.

Якщо з кожним разом малюк проводить в новому місці більш тривалий час і часто запитує, коли ви переїдете, то ви все робите правильно, але підготовка ще не закінчена.

Упаковка речей - ще одне сильне переживання для маленького чоловічка і його батьків. Він напевно буде переживати через те, що ви все дістаєте і забирайте, привласнювати ваші речі і заважати. Якщо немає можливості збиратися в його відсутність, залучіть малюка до процесу. Наприклад, він може допомагати вам складати свої іграшки або «радити» куди покласти ту чи іншу річ.

У день переїзду також краще відправити дитину до родичів, яких він любить. Розставляючи меблі, постарайтеся максимально повторити обстановку в старій квартирі, особливо в дитячій кімнаті чи куточку. Коли малюк приїде в новий будинок, він повинен побачити своє ліжечко і сидять в ній плюшевих ведмедиків, з якими він звик спати. Так він зрозуміє, що в його житті мало що змінилося.


 Працюємо цілодобово без перерви та вихідних.

Прийом заявок з 9-00 до 18-00

Наш багатоканальний телефон:

Київстар (096) 888-444-0

 

Залишити коментар